You are viewing a single comment's thread from:

RE: Око гора

in Ukraine on Steem2 years ago

Гарна розповідь!!!

Всі памʼятають як перекладається латинська назва Вранішньої зірки ?

Цікаво, чому не захотіла задувати їмя - "несучого світло"?

Sort:  
 2 years ago 

Хотіла перевірити пане @cranium Ваші знання латини 🌈⭐️

 2 years ago 

Які знання? Ми живемо в епоху АІ, за гугл я взагалі мовчу...

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.084
BTC 63724.20
ETH 1716.07
USDT 1.00
SBD 0.42