You are viewing a single comment's thread from:
RE: Question "?" AI - Contest (Конкурс питань)
З першого Вашого коменту про масонів можна було здогадатись, що ви допускаєте існування малоймовірних речей. Стосовно містики - сюди людство всунуло все, що не могло пояснити. Поки залишаються явища, які не мають логічного пояснення - буде містика