You are viewing a single comment's thread from:RE: Температурний стрибокView the full contextbarabashca (70)Author | Delegate [10000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Не переймаємось, зовсім скоро ,будемо за прохолодою ридати🙄 Південь вже почав...
У нас вже вчора було знову спекотно, хоч і не екстремально