You are viewing a single comment's thread from:

RE: Хто не любить іграшки - то й не я. =))

in Ukraine on Steemlast year

Далі були ось такі монстри.

ООО, я тільки вчора такі бачила в Епіку, ще стояла біля них і зуби мацала))) Але не сфоткала. Зате сфоткала це)))
20250327_174424.jpg

Sort:  
 last year 

Це жабка з майнкрафт? Чи фалос ? Щось не дуже зрозуміло 🤣🤣🤣

 last year 

Отож)))
20250327_174516.jpg

 last year 

Тепер на жабу ще менше схоже 🤣🤣🤣🤣

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64133.97
ETH 1744.40
USDT 1.00
SBD 0.42