Sort:  

It's so sad to think that something as common and natural as airplanes in the sky is no longer possible in your country. I hope and pray that the conditions in Ukraine will get better and that peace will once again come.

Meanwhile, I happened to be in an area close to our airport yesterday and took a couple of pictures of airplanes overhead preparing for landing. Hope you enjoy these.

IMG20230306172302.jpg

IMG20230306172309.jpg

Thanks for visiting my post. Appreciate it very much 😊

 3 years ago 

Thank you, friend 🙏

TEAM MILLIONAIRE

Congratulations, your comment has been successfully curated by @o1eh at 5%.

What an unexpected but very pleasant surprise. Thank you very much @steemcurator03 🥰

Thank you very much @o1eh. Very very much appreciated 👍

 3 years ago 

Приїжай до нас, у нас тут часто і низько. Наприклад учора. Я вже найшла де їх можно побачити з мого вікна, як що вони летять з Миколаївській області.

 3 years ago 

То ж військові літаки :)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.080
BTC 58264.43
ETH 1536.77
USDT 1.00
SBD 0.42