You are viewing a single comment's thread from:RE: Допис. Фільм «Світанок».View the full contextandrea.boji (77)adminADMIN | 🇺🇦 Delegate [15000]in Ukraine on Steem • 3 hours ago Фільм не бачив, да і взагалі не пам'ятаю фільмів про гермафродитів 😀