You are viewing a single comment's thread from:

RE: Дракула.

in Ukraine on Steemlast year

Я описала лише свої враження від перших 15 хвилин фільму…
Якщо хочете, щоб я продовжила - напишіть про це :)

Пишу. Продовжуй 😀 Мені нрав як ти скріни робиш, це можливість порозглядати кадри і дізнатися щось нове)

Sort:  
 last year 

Добре. Продовжу. Не хотілось напоягатися без запиту. Якшо це нікому не цікаво. Я можу не писати.

Мені нрав як ти скріни робиш, це можливість порозглядати кадри і дізнатися щось нове)

Скриншотів в мене не так і багато. 😆
Як могло б бути. 🤣

 last year 

Добре. Продовжу. Не хотілось напоягатися без запиту. Якшо це нікому не цікаво

Продовжуй) Новий пост є? Піду дивитися

 last year 

Таке сяке, ще вчора писала.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.089
BTC 59525.90
ETH 1570.17
USDT 1.00
SBD 0.42