You are viewing a single comment's thread from:

RE: А і Б…

in Ukraine on Steemlast year

Ну ти ж розумієш що пінгвіни і Африка - виглядає як жарт? =)

Так, але Африка величезна та різна, там не стільки савани де жарить сонце)

Та про Аргентину я знаю лише пісню - «какая боль, какая боль, Аргентина-Ямайка 5:0».

Хахах)) А як же танго? Теорії про те, що Гітлер не здох у 1945 а підставив свого двійника, а сам звалив в Аргентину, де начебто прожив до 60-70 років? Здається і спецслужби про це говорили)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59825.23
ETH 1553.85
USDT 1.00
SBD 0.42