You are viewing a single comment's thread from:

RE: Доброго ранку Steemitians

in Ukraine on Steemlast year

Сподіваюсь що за ці 9 днів я ще Вас не замучив однотипними фото світанку

Мене точн ні, хіба краса може набриднути? 😀
Фотки вау! 🔥

Sort:  
 last year 

Мене точн ні, хіба краса може набриднути? 😀
Фотки вау! 🔥

Дякую, напевно й правда - "краси багато не буває"

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 64066.67
ETH 1746.70
USDT 1.00
SBD 0.42