You are viewing a single comment's thread from:

RE: Імаджинаріум та Символіка дзеркала. 🪞

in Ukraine on Steemlast year

Привітандр:)

Привіташ 😏

В стрічці «Звонок» ота красуня теж з дзеркала вилазила ?

З телеку 😏

Sort:  
 last year 

привіташ

Бон ранок і вам. :)

Я не дивилася дзвінок 😜
Але дівчину бачила і як вилазить з телеку також. Вихід був шикарний. 🤑

 last year 

Бон ранок і вам. :)

Мучо грасіас сеньоріта! 😏

Я не дивилася дзвінок 😜
Але дівчину бачила і як вилазить з телеку також. Вихід був шикарний. 🤑

Так, граційно вилізла, як для трупака)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59796.72
ETH 1546.60
USDT 1.00
SBD 0.42