THE DIARY GAME: 24 вересня 2022р. Турботи, святковий стіл, як пройшов тиждень.

in Steemit Ukraine2 months ago

Привіт усім.

Тож тиждень пройшов у турботах.

Пішли шукати малому піжаму. Так і не знайшли. Але купили мамі теплого халатика, це вже прогрес. Тож тепер їй взимку буде тепло і затишно. Я дуже рада. Працюємо далі з пошуками піжами для сина.

image.png

Потім кожний день дистанційні уроки. Прокидаємося, поснідали і син сідає працювати,а я трішки прибираю у хаті, роблю лад. До мене частіше стали ходити гості. Короновірус якось забулись, то ж тепер можна ходити по гостям. Хоча , кажуть знов з’являються випадки короно вірусу. Тож країна була закрита, та його не було,а тепер можливо повертаються додому і привозять з собою вірус. Переживемо і це.

Продовжуємо допомагати нашим захисникам. Тож віднесла теплу одежу у пуск прийому для захисників, потім здала макулатуру, теж пішли гроші на допомогу наших хлопців.

image.png

А ще переселенки мої сусідки знайшли кращю квартиру і перебираються туди. Там не хватає одного ліжка, тож вони попросили у мене допомогу. Ну я поки цю проблему не рішила, не могла заспокоїтись. Передзвонила на багато телефонів і знайшла хлопців волонтерів, які допомагають. Тож оставила номер телефону і вони будуть шукати одне ліжко для моїх бабусь. Я вже так до них звикла, що зву їх - мої бабусі)). В мене аж голова розболілась, поки я рішала ці проблеми.

Я так звикла, що в мене за стінкою хтось є, що дико коли нікого не буде. А ту моя однокласниця шукає для себе квартиру, то ж я їй сказала, що скоро біля мене звільниться квартира і вона може туди заїхати. А вона трішки покрутила носиком, хоче подивитись на неї. Ну гаразд, я попрошу телефон хазяїна і передам їй нехай вона подивиться.

У моєї мами був день народження. Стіл був накритий, але не звичні салати були. Вона з батьком приготували пельмені і голубці, зажарили курку і відкрили мариновані огірки. Ви уявляєте яка це смакота! Такий стіл буває рідкісним на свята, а нам так схотілося. Тож наїлися пельменем, наїлися голубців. Я й навіть забула все це сфотографувати)). Згадала тільки тоді, коли ми смакували торта, тож ось вам святковий торт)).
А те що було після святкування я вам розповім завтра.

image.png

Все буде Україна! До зустрічі!.

Sort:  

Вітаю маму твою с Днем Народження. Бажаю усього найкращого, і головне здоровья. Мирного неба. А де можно подивитися піжаму, на нові райони не ходили. Там Міленіум є, і дитячі піжами тєж.

 2 months ago 

Привіт. Дякую за поздоровлення,я все передам мамі.
За піжамою ходили в мІленіум, нема, там ми ж і купили мамі халат.

Зі святом маму! :) 🎈🎈🎈
Міцного здоров'я їй і хай тримає хвіст пістолетом! 💪😁

 2 months ago 

Дякую, передам)) Особливо за пістолет))

Який тортик!))) А я на дієті!)))

 2 months ago 

В мене не вийшла дієта))

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.05
JST 0.023
BTC 17154.80
ETH 1270.31
USDT 1.00
SBD 2.22