You are viewing a single comment's thread from:

RE: Dobrý sluha ale špatný pán

in Česky!6 years ago

Hezký článek :) Já osobně to s těmi roboty tak vážně nevidím. Líbí se mi že mohou být nastaveni tak, aby pomáhaly. V tom vidím největší přínos robotů jako umělé inteligence ;)

Sort:  

Díky, to je pozitivní přístup :-*

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60241.63
ETH 1567.82
USDT 1.00
SBD 0.42