Sort:  

Hocam merhaba.
Ben katılmak istiyorum fakat şifre değişikliği sıkıntısından dolayı @subconscious hesabıma @subconsciousness hesabıyla devam ediyorum. Dolayısıyla reputation ım şuan yetersiz kalıyor. 50 olmadı henüz.
Bu konuda yapabileceğimiz bişey var mıdır acaba.

Şu an yayınlanan 6 sabit ödev için, başarı görevi 4'e kadar tamamlamak, 125 SP ve minimum reputasyon 50 kuralı var. SP'niz uygun. Peki başarı görevi 4'ü tamamladınız mı ? Bu görevi tamamladıysanız profesörlerle bu konuyu görüşebilirim.

subconscious ile neden devam etmiyorsunuz ? Aktif bir hesap olarak gözüküyor.

  • Evet başarı görevi 5.1 ide tamamladım.
  • SP 125 den fazla ve her kazandığımı power up yapıyorum.
  • subconscious ile devam etmeme nedenim elimde sadece Posting ve aktiv keyi olması. Diğer yetkili keyler yok. Bu sebeple diğer hesaba geçtim.
  • eski hesapta power down yapıyorum. Yeni hesaba aktarıp onları da power up yapacağım.
  • aktif gibi görünmesinin nedeni steemit Türkiye trail de şu anda otomatik oylama yapıyor sadece.

Durumu en yetkili profesöre ilettim. Umarım olumlu bir cevap verir. Olumlu cevap vermezse şöyle yaparız.

Bu hafta açıklanan 6 ödevi yaparsın ama yayınlamazsın. Gerekli şartları yakaladığında yayınlarsın çünkü zaman kısıtlaması yok bu 6 ödevin.

Gelecek hafta açıklanacak olan ödevlerde zaman kısıtlaması olacak. 125 SP ile başlangıç seviyesindeki kurslara, 250 SP ile orta düzey kurslara katılma hakkına sahipsin ama powerdown başlatmak yasak.

subconscious gelecek haftaki ödevlere katılırsın. ödemeyi subconsciousness alacak şekilde ayarlasın. Ama işte SP şartını sağlayıp powerdownu durdurmalısın.

image.png

image.png

image.png

@subconsciousness

Unfortunately, they did not accept. They want you to reach 50. Try to produce content often. It's not that hard to reach 50 by the 28th.

Ok, thanks for your effort🙏🙏
i will work harder to raise it. 😇

Bu hafta açıklanan 6 ödevi yaparsın ama yayınlamazsın. Gerekli şartları yakaladığında yayınlarsın çünkü zaman kısıtlaması yok bu 6 ödevin.

Bunu uygularım hocam. Teşekkürler, yardımcı olduğunuz için..hiç bişey olmasa, sağlık olsun deriz, 4. sezona hazırlık olur :)

Rica ederim.
Ama ayın 28'ine kadar da 50'ya ulaşabilirsin. Düzenli şekilde günlük paylaş. Bot hesaplarını da kullanabilirsin. Biraz zararına oluyor ama 50'ye ulaşmana yardımcı olacaktır.

Düzenli paylaşım yapıyorum hocam,
Steemit-Türkiye topluluğunda temsilcimizle de düzenli iletişim halindeyiz sağolsun desteği hep üzerimizde, kuratörün desteğini almaya çalıştığımız için bot kullanmıyorum..
Teşekkürler tekrar yardımlarınız için. Artık gerisi nasip..

Ben de katılmak istiyorum. Eski bir kullanıcı olduğum için yeni gelenler başarı görevlerin yapmadım. Katılabilir miyim

Bu durumda 28 haziranda başlayacak olan başlangıç seviyesindeki ve orta seviyedeki kurslara katılabilirsiniz. İtibar puanınız 60 olduğunda ileri düzey kurslara da katılabilirsiniz.

subconscious hesabınıza erişim sağlayabiliyorsanız, Newcomers' Community liderlerine durumu belirtin ve başarı görevi 4 rozetini alın. bu durumda tüm şartları sağlamış olursunuz. Bu hafta yayınlanan 6 sabit görevin zaman kısıtlaması yok. Dilediğin zaman yapabilirsin. Önümüzdeki hafta başlayacak olan kurslarda zaman kısıtlaması olacak. Ödevleri 6-7 gün içinde tamamlaman gerekecek.

@tht hola profesor. Yo puedo participar? Cumplo con la reputación y los SP pero solo tengo hasta el logro 2 verificado. Y ya antes he participado en las tareas de la criptoacademia.

Dollar cat dedicates to provide an autonomous, effective, convenient, secure, transparent cryptocurrency platform. Every client will receive 10 million dcat as reward, and qualification for adopting a pet.We hope you enjoy it.
https://mobile.dollarcat.net/invitedRegister/f40363

Dollar cat dedicates to provide an autonomous, effective, convenient, secure, transparent cryptocurrency platform. Every client will receive 10 million dcat as reward, and qualification for adopting a pet.We hope you enjoy it.
https://mobile.dollarcat.net/invitedRegister/f40363

Merhaba, bende katılmayı düşünüyorum ama bu şartlar için uygunmuyum rica etsem yardımcı olurmusunuz?

Başlangıç ve ortadüzey kurslara katılmak için uygunsunuz. İleri düzey kurslara katılmak için itibar puanınız 60 olmalı.

Başlangıç kursu hem sabit hem de değişken kurslardan oluşuyor. Sabit kurslara katılmak için başarı görevini 4'e kadar tamamlamanız gerekiyor. Değişken kurslara katılmak için 50 itibar puanı ve 125 SP'ye sahip olmanız yeterli.

Orta düzey kurslar için de 250 SP ve 55 itibar puanı gerekiyor. Bunun için de uygunsunuz.

Bugünkü şartlarda başlangıç düzeyindeki değişken kurslara ve orta düzey kurslara katılmak için uygunsunuz.

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.06
JST 0.025
BTC 19946.14
ETH 1349.36
USDT 1.00
SBD 2.46