Bot na dzień 2020-08-29

in #hellobot2 years ago

Ave!
Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@ptakuMy Actifit Report Card: August 27 20200.295 $
2@hallmannCmentarz wojenny nr 388 – Kraków-Rakowice0.110 $
3@kubakFootbridge0.138 $
4@raciboCzwanudartek0.019 $
5@ptakuDZI (wcześniej znane jako Deponzi 🤣) 0.274 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 880.040 $
2@imperiumromanumRód Juliuszów wywodził się od samej Wenus0.001 $
3@imperiumromanumSponsiones0.000 $
4@imperiumromanumRzymska mozaika ukazująca lwa0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Mederyka, Sabina, Flora, Racibor, Mederyk, Jan.

Kawał:

  • Poruczniku, co to za hałasy z pana kwatery dochodziły w nocy? Kakieś rżenie,
    jak by pan klacz sprowadził, nie dziewczynę...
  • A to w rzeczy samej dobra myśl panie pułkowniku, następnym razem dziewczynę
    sprowadzę.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 3 dni.
Do nowego roku zostało: 125 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 3 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 99 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 118 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok13.9°CBydgoszcz15°C
Gdańsk13.9°CGorzów Wielkopolski14.4°C
Katowice16.6°CKielce15.9°C
Kraków17.3°CLublin12.1°C
Łódź16.2°COlsztyn14°C
Opole17.3°CPoznań16.6°C
Rzeszów14.5°CSzczecin15.4°C
Warszawa16.3°CWrocław16.5°C
Reykjavik, IS9.6°CBerlin, DE15.3°C
Kerkyra, GR22.5°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11518.24381.083%
Ethereum395.0011.925%
Litecoin57.54881.683%
Grin0.51771.491%
Steem0.22861.593%
Steem Dollars1.00263.174%
Monero95.09674.532%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.028
BTC 23845.57
ETH 1672.19
USDT 1.00
SBD 2.57