Bot na dzień 2020-08-01

in #hellobot3 years ago

Ave!
Słoneczko już wysoko, więc chętnie pomogę Wam lepiej rozpocząć poranek - serią informacji!

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@herosik"Legend of the Galactic Heroes" - wstępne wrażenia z prologu i 1 rozdziału książki0.066 $
2@ptakuRozkminy inwestycyjne przy koszeniu ogrodu. 0.373 $
3@rozkuWODOSPAD NIAGARA0.555 $
4@raciboCiekawe przedpołudnie0.031 $
5@imperiumromanumRzymska mała buteleczka wykonana z rzadkiego szkła agatowego0.016 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@imperiumromanumRzymska mała buteleczka wykonana z rzadkiego szkła agatowego0.016 $
2@jo-hannes"Zdążyć przed Panem Bogiem"0.024 $
3@fit.kurek#Nastawienie - pozytywn czy negatywne?0.009 $
4@imperiumromanumWładze miasta Nemi domagają się odszkodowania od Niemiec za zniszczenie słynnych statków Kaliguli0.003 $
5@imperiumromanumRzymski pocałunek na ozdobie0.006 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Alfons, Justyn, Nadzieja, Piotr, Brodzisław, Rudolf, Rudolfina, Konrad, Rudolfa.

Kawał:

Wpadł ogórek do żołądka patrzy spokój, i położył się w kącie. Wpadł
śledzik do żołądka patrzy spokój, położył się w kącie. Wpadła wódka
do żołądka patrzy i krzyczy: CHŁOPAKI NA GÓRZE JEST IMPREZA - WRACAMY!

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 31 dni.
Do nowego roku zostało: 153 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 31 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 127 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 146 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok14.4°CBydgoszcz11°C
Gdańsk14.3°CGorzów Wielkopolski10.6°C
Katowice12.6°CKielce12.7°C
Kraków11.8°CLublin15°C
Łódź11.3°COlsztyn14°C
Opole14.1°CPoznań11.7°C
Rzeszów9.6°CSzczecin10.3°C
Warszawa14.8°CWrocław10°C
Reykjavik, IS11.6°CBerlin, DE15.3°C
Kerkyra, GR26.1°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11373.33983.432%
Ethereum352.31756.836%
Litecoin59.36845.968%
Grin0.46712.237%
Steem0.2132-0.001%
Steem Dollars0.997-4.057%
Monero84.7084.342%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.23
TRX 0.06
JST 0.032
BTC 22948.09
ETH 1634.82
USDT 1.00
SBD 2.70