Bot na dzień 2020-07-31

in #hellobot3 years ago

Ave!
Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@ptakuRozkminy inwestycyjne przy koszeniu ogrodu. 0.373 $
2@rozkuWODOSPAD NIAGARA0.555 $
3@jo-hannes"Zdążyć przed Panem Bogiem"0.024 $
4@raciboZ kronikarskiego obowiązku0.018 $
5@diosbotRaport na dzień 2020-07-300.008 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@jo-hannes"Zdążyć przed Panem Bogiem"0.024 $
2@fit.kurek#Nastawienie - pozytywn czy negatywne?0.009 $
3@imperiumromanumWładze miasta Nemi domagają się odszkodowania od Niemiec za zniszczenie słynnych statków Kaliguli0.003 $
4@imperiumromanumRzymski pocałunek na ozdobie0.004 $
5@imperiumromanumPiękna rzymska mozaika ukazująca lwa w walce z leopardem0.010 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Alfonsa, Justyn, German, Helena, Demokryt, Ignacy, Ernesta, Emilian, Beat, Ludomir, Adam, Lubomir.

Kawał:

BOK

Klient: Ja kupiłem dziś kartę tak-tak i nie zdążyłem jej jeszcze zaktywować, ale
chyba ją zablokowałem.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 1 dni.
Do nowego roku zostało: 154 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 32 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 128 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 147 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok13.3°CBydgoszcz11.2°C
Gdańsk14°CGorzów Wielkopolski10.6°C
Katowice15°CKielce16.1°C
Kraków15.7°CLublin11.9°C
Łódź11.9°COlsztyn11°C
Opole15.5°CPoznań13.3°C
Rzeszów13.6°CSzczecin11.5°C
Warszawa14.5°CWrocław14°C
Reykjavik, IS10.6°CBerlin, DE14°C
Kerkyra, GR24°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11002.5872-0.013%
Ethereum329.87024.222%
Litecoin56.03742.373%
Grin0.4570.349%
Steem0.21331.451%
Steem Dollars1.0397-2.349%
Monero81.08611.902%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.028
BTC 23537.47
ETH 1644.55
USDT 1.00
SBD 2.57