Bot na dzień 2020-07-30

in #hellobot2 years ago

Aloha!

Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@ptakuRozkminy inwestycyjne przy koszeniu ogrodu. 0.371 $
2@rozkuWODOSPAD NIAGARA0.354 $
3@raciboZ kronikarskiego obowiązku0.018 $
4@jo-hannes"Zdążyć przed Panem Bogiem"0.015 $
5@herosikMój komentarz ws. ostatniej akcji społeczności LGBT i SJW w Warszawie0.010 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@jo-hannes"Zdążyć przed Panem Bogiem"0.015 $
2@imperiumromanumRzymskie zdobione naczynie wykonane z brązu i ołowiu0.103 $
3@imperiumromanumSkradziono ważący pół tony fragment rzeźby rzymskiej w Serbii0.016 $
4@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #850.047 $
5@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 840.052 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Ubysław, Ubysława, Ludomiła, Julita, Maryna, Abdon, Julia, Piotr.

Kawał:

"Moi koledzy słuchają techno, chodzą do klubów i wstrzykują sobie
marihuanę i palą LSD."

            (radio maryja)

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 2 dni.
Do nowego roku zostało: 155 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 33 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 129 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 148 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok12.2°CBydgoszcz12.1°C
Gdańsk14.3°CGorzów Wielkopolski10°C
Katowice14.6°CKielce14.7°C
Kraków14.8°CLublin14.2°C
Łódź13.4°COlsztyn9°C
Opole15.5°CPoznań13.8°C
Rzeszów14.5°CSzczecin11.1°C
Warszawa16.4°CWrocław11°C
Reykjavik, IS9.6°CBerlin, DE12.3°C
Kerkyra, GR24.1°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11004.53190.172%
Ethereum316.5966-0.026%
Litecoin54.7389-2.586%
Grin0.4555-3.088%
Steem0.21030.783%
Steem Dollars1.06487.418%
Monero79.568-3.2%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.027
BTC 23034.81
ETH 1580.62
USDT 1.00
SBD 2.57