תחרויות - למה כדאי לכם להשתתף

in #hebrewguides4 years ago

cup-1615074_1920.png

Image source : Pixabay

תחרויות בסטימיט? מה הכוונה?

כן, יש תחרויות בסטימיט, והרבה. יש תחרויות שירה, תחרויות ניחוש, תחרויות שצריך לעלות תמונה מסוימת, תחרויות שבהם מביאים לכם שאלות שבדרך כלל יש במבחני IQ, תחרויות שבהם אתם צריכים לנחש תוצאות משחקי NFL, ועוד המון סוגי תחרויות שונים.

בתחרויות האלה, במידה ותזכו/תענו ראשונים אתם תקבלו פרס מיוצר התחרות! יוצר התחרות בוחר איזה פרס לתת ואתם גם תוכלו לראות את זה בפוסט המכריז על התחרות. יכול להיות שאתם תתקלו בתחרות עם מספר זוכים ולא רק אחד. לדוגמא, העלאת תמונה ממקום מסוים. יכול להיות שמקום 1 יקבל את הפרס הגדול, מקום 2 פרס קטן יותר וכן הלאה. זה קורה.

איך אני מוצא את התחרויות האלה?

בשביל למצוא תחרויות, אתם תצטרכו להיכנס לתגית "contest". כניסה לתגית "contest" כאן

כפי שאתם יכולים לראות, המסך מלא בתחרויות. הקישור שהפנתי אתכם אליו הוא הטרנדינג, אני ממליץ לעבור ל-HOT בשביל לראות תחרויות חדשות. כניסה לתגית "contest" בHOT כאן

למי שלא יודע מה ההבדל בין Hot לTrending,
Hot= הפוסטים המוצלחים ביותר בשעות האחרונות
Trending = הפוסטים המוצלחים ביותר בימים האחרונים

ככה נראה תגית התחרויות בTrending -

Screenshot (10).png

ככה נראה תגית התחרויות בHot -

Screenshot.png

למה כדאי לי להשתתף בתחרויות ובאיזה תחרויות כדאי לי להשתתף?

להשתתף בתחרויות זה מצוין בשבילכם, לא רק בשביל הסיכוי לזכות בSBD/STEEM ( שזה קרה לי, כמה פעמים אגב. ) אלא זה טוב בזכות זה שזה גורם לכם להיות יותר מעורבים בקהילה של סטימיט.
אתם יכולים למצוא את עצמכם משתתפים בתחרות ומקבלים הצבעות שנותנות אחלה מוטיבציה לתגובות שלכם, אתם יכולים להשתתף בתחרות שקשורה לתחביב שלכם ולמצוא את עצמכם מדברים עם יוצר התחרות/ עם משתמשים אחרים ודנים איתם בנושא, מה שבעצם יוצר לכם קשרים, אהדה, מוניטין ועוקבים חדשים.

עכשיו, אתם רואים המון תחרויות, לדעתי, שווה לכם להיכנס לתחרויות בתחומים שאתם מבינים בהם או אוהבים. אבל לא רק זה, יש תחרויות שאתם לא צריכים ידע קודם.
נתקלתי כמה פעמים בתחרות שבה אתם צריכים לתת את המטבע שהשווי שלו יגדל הכי הרבה באחוזים ב24 שעות. נתקלתי בניחוש תוצאות למשחקי NFL וכדומה.
תחרויות שאתם לא צריכים ידע מקדים, פשוט לנחש וזה לא לוקח מכם יותר מדקה.

עכשיו, נגיד ואתם חובבי צילום ואוהבים לטייל. כפי שאתם רואים בתמונה שצילמתי מה-Hot למעלה, אפשר לראות תחרות של צילום תמונות. אתם יכולים לעשות עשרות ואף מאות דולרים מזכייה בתחרות הזו, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשתף תמונה מדהימה שצילמתם ולומר מאיפה היא ומה הסיפור מאחוריה. אם אתם חובבי צילום וזה מה שאתם מפרסמים בסטימיט גם כן, זה יכול להביא לכם עוקבים חדשים וחשיפה. במיוחד אם תזכו, אתם תקבלו פוסט שלם שמוקדש לכם, מי שזכה ( רק תקראו את החוקים של כל תחרות בנפרד לפני השתתפות בהן, בבקשה! )

הצלחתי לשכנע אתכם? יופי, אני שמח. מה אתם עוד עושים פה? רוצו להשתתף בתחרויות