Hebrew - ❓עונים על שאלות נפוצות: איך אני מקבל עוד הצבעות? - חלק 1: הכירו אנשים ובנו מערכות יחסים 👋

in #guide3 years ago (edited)

למרות שיצירת תוכן מקורי זה חשוב, זה רק חלק מהדרך להצלחה.

לרובנו אין הרבה קהל עוקבים או שם ידוע כשאנחנו מתחילים בsteemit. מה שאומר שאנחנו לא רק צריכים להכיר משתמשים אחרים, אלא גם לגרום להם להצביע לפוסטים שלנו. המדריך הזה הולך לכסות את כל הדרכים לבנות מערכות יחסים מוצלחות עם משתמשים אחרים.

שאלה: אני כאן רק כדי להרוויח כסף מהפוסטים שלי, למה אני בכלל צריך להכיר אנשים?

התשובה היא בגלל שכשרובנו מתחילים בפלטפורמה הזאת, אנחנו לא מפורסמים ולא מביאים איתנו קהל עוקבים. הפוסטים שלנו עולים לאוויר יחד עם עוד אלפי פוסטים ביום. למרות שזה חשוב ליצור תוכן איכותי עם כותרת מושכת ותמונה חזותית, זה לא מספיק.

בואו נשתמש בYouTube כדוגמא. כאשר יוטיובר מתחיל להעלות סרטונים אתם מצפים שהוא יעשה קצת יותר מישיבה מול המסך שלו ויחכה, נכון? ברור שהוא יעשה יותר. הוא ייצור קשרים עם הצופים שלו אם זה דרך תגובות, סרטונים או כל דרך אחרת. כאשר בן אדם יוצר קשר עם אדם אחר, האדם האחר יחזור לצפות בסרטונים שלו, יתמוך בו ואפילו יחבב אותו.

כך עליכם לעשות גם בSteemit. לשם אתם צריכים לכוון, ליצור קשרים אמיתיים עם משתמשים אחרים.

שאלה: איפה אני יכול להתחיל להכיר אנשים חדשים?

1. תגובות, תגובות ועוד קצת תגובות!!!!

זה אחד המקומות הכי טובים להתחיל בו. מצאו פוסטים שנכתבו ע''י אחרים בנושאים שאתם מתעניינים בהם והגיבו עליהם בצורה טובה, מה שאומר שידעו שבאמת קראתם את הפוסט שלהם ואתם לא מגיבים סתם, כמו:

 • מה היה החלק האהוב עליכם בפוסט.
 • לשאול על משהו שלא היה ברור לכם או להגיד מה תשמחו לראות עוד.
 • שאלו את דעתם על נושא מסוים.

למרות שזה בסדר להגיב "good post", זה בהחלט לא יעזור לכם להתחיל לפתח שיחה ואפילו לא ישימו אליכם לב.

חשבו על התגובות שאתם מקבלים על הפוסטים שלכם, אילו תגובות גורמות לכם להכנס לבלוגים של אנשים שהגיבו לכם? הגיבו כך!

2. Steemit Chat

Steemit Chat היה אחת הדרכים הראשונות לדבר עם משתמשים אחרים מחוץ לSteemit. כשתצטרפו לראשונה, תמצאו שני חדרי צ'אט; האחד הוא General (כללי - בו תוכלו לדבר עם אחרים) והשני הוא Post Promotions (קידום פוסטים - בו תוכלו להוסיף את הקישור לפוסט שלכם למען עוד אנשים יראו את התוכן המעלף שלכם).

בעמודה השמאלית תוכלו לראות כפתור שאומר 'More Channels', מה שייתן לכם רשימה של ערוצי צ'אטים אליהם תוכלו להצטרף. חלק מהם יותר כלליים לגבי הנושאים, וחלק מאוד ספציפיים. אני ממליץ בחוזקה לקרוא קודם כל את החוקים של הערוץ אליו בחרתם להכנס.

Steemit Chat מוחזק ע''י @riverhead ביחד עם @pfunk ו-@gtg. כמו גם עוד אחראיים על העניינים המנהליים. מוטב לציין שכל השלושה האלה הם עדי Steem (על כך ארחיב בעצמי בפוסט נפרד).

3. ערוצי קול וטקסט בDiscord.

קודם כל, אם עדיין לא הכרתם את דיסקורד תוכלו להבין מה זה בפוסט הבא של @kivsha, ולאלו שמעדיפים הדרכה דרך סרטון אוסיף כאן למטה סרטון הסבר באנגלית על Discord. אמליץ להוריד את התוכנה למחשב ולא להשתמש בדפדפן, אבל זה בסדר גם אם תשתמשו בו דרכו. ברגע שנרשמתם, תוכלו להצטרף בקלות לערוצים השונים דרך קישורי ההצטרפות שאספק לכם פה למטה.

SteemSpeak

זהו אחד הערוצים (אם לא ה-) הוותיקים ביותר אחרי SteemitChat בעצמו. הוא הוקם על ידי @fyrstikken והוא ספוג בידע על המון נושאים כמו מסחר במטבעות, תכנות ואפילו פילוסופיה. כנראה שתמצאו מה ללמוד מכאן.

PAL Network

זה הערוץ הגדול של הפרויקט של @Minnowsupport. כאן תוכלו לפגוש דגיגונים אחרים, למצוא טיפים יעילים ואפילו לקחת חלק בתכניות רדיו. אך קודם כל, תהיו בטוחים שהלכתם אל מדור ה'Start Here' והבנתם את החוקים, את הציפיות שלהם ואיך להרשם.

Steemit Ramble

@shadowspub הקימה את הערוץ הזה בשביל שתוכלו לבלות שם ובכדי שהיא תוכל להנחות את התכנית השבועית שלה Pimp Your Post Thursday. זהו מקום שמביא משתמשים של Steemit מכל העולם על מנת שיציגו את הפוסטים האהובים עליהם. זוהי דרך נפלה למצוא עבודות של אנשים אחרים, לקדם את שלכם ולפגוש אנשים מדהימים!

TeamGirlPowa

למרות שהערוץ יועד להביא משתמשות מופלאות מכל רחבי Steemit יחדיו, יש כאן גם כמה גברים. אחלה מקום להכיר משתמשים נחמדים ותומכים.

VOTU (Voices of the Underground)

הערוץ מופעל על ידי גברת @Beanz, אותה אם כבר לא הכרתם, עשו זאת עכשיו. בימי ראשון היא מנחה פודקאסט בו היא מכסה כל מה שחדש בSteemit. תוכלו לפגוש שם כמה משתמשים בולטים, להיות חלק משיחות נהדרות ולהישאר מעודכנים בכל מה שקורה.

Whaleshares

יוסד ע''י @officialfuzzy, בערוץ הזה תוכלו להרוויח אסימונים. כן כן שמעתם נכון, תוכלו להרוויח אסימוני WhaleShares ע''י השתתפות בתחרויות, השלמת משימה כלשהי או פשוט על ידי להיות במקום הנכון בזמן הנכון. עם האסימונים האלה תוכלו לאחר מכן לפדות בhttp://whaleshares.net/ בשביל לקבל הצבעה (Upvote) על ידי לוויתן (עם המון Steem Power) כאן בSteemit.

SteemGigs

הערוץ יוסד ע''י @surpassinggoogle ו-@stellabelle המעולים. אם אתם מחפשים להכיר אנשים חדשים, אפילו מהמדינה שלכם, זהו המקום בשבילכם. תוכלו לבצע כאן ג'ובים בשביל משתמשים אחרים או להעלות ג'ובים (משימות) שתרצו שמשתמשים אחרים יעשו בשבילכם. בדקו אותו, לא תתחרטו!

I would like to say THANK YOU to @sykochica for being the original writer and letting me translate her work.

Original post: here

😀 ריסטומים יתקבלו בברכה

מתרגם: @bitton

Sort:  

תודה על ההשקעה,
אתה מכיר אולי קהילות בעברית לקידום ב סטיימיט?

חפש סטימאיט ישראל בפייסבוק

steemit israel זוהי הקהילה הרשמית שלנו.
תוכל לראות עוד על כך אצל מייסדת הקהילה @techslut
יש גם קבוצת וואטסאפ אם אתה מעוניין

This is captivating post, i look forward to see more of you, these because there is power in information

Very nice.. Thank you for your work.. this is great. Spread the word.

You got a 1.01% upvote from @postpromoter courtesy of @bitton!

what writing it I do not understand

هذه المقالة مفيدة جدا للمبتدئ

أنا الوافد الجديد وأريد حقا أن يكون صديقك.
لقد تابعتك
1 乛 ◡ 乛 1

הי, אני ... כמה שאלות:
1.איפה יש פורום לשאלות ותשובות על סטים עם מישהו שמתמצא טוב?

 1. איך אני מתייגת את הפוסט שכתבתי שיופיע בקטגוריות לפי נושאים?
 2. האם המספר שקיבלתי בהרשמה הוא כתובת הארנק סטים שלי? או הסיד? או המפתח האישי? אי
 3. קראתי באיזה מקום שיש מצב שלוויתן עם הרבה סטים יכול לרוקן לך את הארנק? איך? מה? למה?

דאוון ווט זה כשמישהו רואה שאתה מעתיק תוכן או עושה משהו שלא מוצא חן בעיניו והוא מחליט שהוא רוצה להוריד את הסכום שהרווחת בפוסט או למחוק אותו כליל. אם יש לכם רווחים של 90$ בפוסט, ופתאום מישהו עם 300,000 סטים פאוור יחליט שבא לו לתת לכם 100% דאוון ווט. אתם תמצאו את עצמכם עם 0$ ברווחים בפוסט.

 1. האם יותר כדאי לי למתג עצמי לפי תוכן פוסט או לפי סוג קהילה (דובריי עברית/אנגלית: מה עדיף לכתוב קודם את האנגלית או קודם את העברית?

האם הסטים שאקבל נקבע רק לפי לייקים או גם לפי מספר תגובות ?

תודה תודעה
אהבנה, נעמה

היי,

 1. יש לך מדריך מדויק לכך בחשבון @hebrewguides בנוסף לעוד הרבה מדריכים בעברית שם
 2. כשאת כותבת פוסט, מתחת למקום בו את רואה איך הפוסט שלך יראה (preview) תוכלי לתייג את הפוסט שלך שם לפי הנושאים אותם את בוחרת. שימי לב להשתמש רק באותיות קטנות באנגלית
  3.זאת הסיסמה שלך
 3. זה ההיפך מ upvote
  קוראים לזה downvote
  ללוויתנים יש הרבה כח בקהילה כאן, זאת אומרת שככל שהכח שלו יותר גדול כך גם ההצבעות שלו.
 4. לדעתי תתחילי עם אנגלית ותעשי מדי פעם עברית, כמו רובנו כאן

מקווה שעזרתי, מצטער על העברית ההפוכהת הפלטפורמה כאן לא תומכת ב100% בעברית.

Hi, I'm following you, and I gave you my vote for a witness. I hope to have your vote in my publications

VERY NICE AMAZING