Głodni Wiedzy #3 - wypłacamy także STEEM!

in glodniwiedzy •  last year 

Dziś szybki update skierowany głównie do autorów. Ostatnie zmiany cen tokenów spowodowały, że rozliczenia artykułów publikowanych w blockchainie Steem otrzymują większą ilość płynnych tokenów. Głodni Wiedzy są portalem tworzonym przez autorów tekstów, a ci muszą być wynagradzani za swoją pracę!

Wypłacamy także STEEM

Przez długi czas, ze względu na stosunek ceny tokenów SBD i STEEM, wynagrodzenie za artykuły publikowane na blockchainie Steem rozliczane było tylko w SBD oraz Steem Power. Ostatnie zmiany cen spowodowały jednak, że artykuły zarabiają także płynne tokeny STEEM.

Przy odpowiednim stosunku cen, tych tokenów jest nawet więcej niż samych SBD. Do tej pory serwis Głodni Wiedzy wypłacał jednak tylko płynne SBD. W takim przypadku musiało się więc to zmienić. Od teraz wypłacamy także płynne tokeny STEEM.

Na koncie @glodniwiedzy nadal zostają zarobione Steem Power. Moc konta wykorzystywana jest w pełni do wspierania twórców treści publikujących na portalu.

Twórzmy razem

Wierzę, że Głodni Wiedzy są pierwszym tego typu portalem, a na pewno pierwszym w polskiej społeczności Steem, który agreguje treści tworzone przez różnych użytkowników i monetyzuje je za pomocą blockchainu.

Nie zrażajcie się więc niską ceną tokenów - to może się w każdej chwili zmienić, a najwięcej zyskają cierpliwi, tworzący i zarabiający nawet w takich sytuacjach. Szczególnie teraz, gdy wynagrodzenia za posty będą opiewały na całkiem wysokie kwoty STEEM.

Pamiętajmy jednak, że nie samymi tokenami człowiek żyje ;) Treści na portalu Głodni Wiedzy docierają do setek, a czasami tysięcy osób dziennie. Jednym z moich celów było stworzenie miejsca, w którym będzie się dało znaleźć rzetelne i ciekawe treści dla każdego. Wspólnie powodujemy, że istnieją w polskim internecie artykuły, których autorzy znają się na tym o czym piszą. Nieznajomość tematu często widać w artykułach innych portali, gdzie ograniczona ilość redaktorów pisze na siłę, byle tylko nabić wyświetlenia. Tutaj liczy się jakość.

I mimo, że sama poczytność nie przekłada się bezpośrednio na doraźne zarobki dla twórców, to jednak wspólnie wyrabiamy sobie pewną markę, co zdecydowanie zaowocuje w przyszłości. Może zabrzmi to pompatycznie, ale Głodni Wiedzy to my wszyscy :)


  1. Głodni Wiedzy #2 - podsumowanie czterech miesięcy działalności
  2. Głodni Wiedzy #1 - prace trwają, autorów przybywa :)
  3. Głodni Wiedzy - pierwsza polska redakcja monetyzująca treści za pomocą kryptowaluty
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

To może ja zadam pytanie, na które próbowałem znaleźć odpowiedź juz jakiś czas temu: w jaki sposób można zostać autorem na Głodni Wiedzy? Po prostu trzeba się skontaktować czy też może jest jakiś formalny proces?

Najlepiej skontaktować się ze mną na czacie steem.chat :) Generalnie każdy kto potrafi pisać może zostać autorem, choć trzeba być świadomym, że teksty przechodzą moderację i akceptowane są tylko te dopracowane ;)

Można też zgłosić się na https://glodniwiedzy.pl/dashboard chociaż nie ukrywam, że wolę mieć kontakt z autorem na czacie ;)