Manchester City zagra w Tottenhamie w Premier League w sobotę!

in football •  4 months ago 

Człowieku, wciąż jeszcze nie odzyskałem swojego normalnego rytmu serca po wczorajszym meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City i Tottenhamem, a potem odkrywam, że zespoły zagrają ze sobą w sobotę w Premier League w Anglii ... tylko trzy dni po kluczowym meczu Premier League!yX2kCPo1MLyp3ik3XJohPPuoyqQP5dbYCFhg7v4iadmBdXVbFM8qNMDp4H8cMmvYZXfdU2dB2gVf9fkgtni3mknmhRsxysy2uiUaJjsJg2ANaZAMYpePTVvJboVvL7MWYX4ax2JvnWFqkB6Xr8nvEmsbt8BHnwqyonVYBJnssLGW6EoVQCtb5G4baCqsyUFHPeLiPZsqBR8e2a.jpg
Wczorajszy mecz był niesamowitym meczem, i to nie tylko ze względu na gole, ale także dlatego, że był pełen niesamowitych graczy, grających w piłkę nożną. Południowo-koreański gracz Tottenhamu Son był niesamowity i strzelił dwie bramki, ale Kevin de Bruyne i Manchester City ponownie zagrali świetną piłkę nożną, tak jak zwykle.

Większość ludzi spodziewała się, że Manchester City wygra mecz i przystąpi do półfinału Ligi Mistrzów, a po pierwszym golu większość ludzi uznała, że ​​wszystko idzie zgodnie z planem. Ale potem przyszedł Son i strzelił dwa szybkie gole, doprowadzając Tottenham na prowadzenie. Ale nie trwało to przez wiele minut, a dziesięć minut później Manchester City znów prowadził z 3-2. Teraz Manchester City opanował mecz, a kiedy zdobyli bramkę 4-2, po raz kolejny pomyślałem, że to już koniec gry dla Tottenhamu. Ale potem nadszedł czas na debatę z Tottenhamem (który wyraźnie nie dotknął ręki gracza Tottenhamu), a Manchester City nagle przestraszył się.

Ale po 3 minutach czasu dodatniego strzelili bramkę, a Guardiola i reszta Manchesteru tańczyli z radości ... przynajmniej do czasu, gdy sędzia wideo powiedział wszystkim, że cel został usunięty, ponieważ był spalony. Co za szok, a potem Manchester City nigdy nie zdołał zdobyć bramki. Ostateczny wynik dwóch meczów wynosił 4-4, ale ponieważ Tottenham strzelił trzy gole w Manchesterze, dostali bilet do półfinału Ligi Mistrzów przeciwko Ajaxowi .

Ćwierćfinał Ligi Mistrzów to już historia

Gracze Manchesteru City prawdopodobnie obudzili się dzisiaj bardzo smutni, wiedząc, że Liga Mistrzów to dla nich historia w tym sezonie. Ale nadal muszą walczyć, aby wygrać Premier League. Ale czy Tottenham może znowu sprawić im kłopoty? Manchester City jest lepszą drużyną z lepszymi graczami, ale Tottenham jest zdolny do cudów, które właśnie nam pokazały, a jeśli w sobotę pokonają Manchester City, nagle dają Liverpoolowi złotą piłkę, która następnie ma szansę awansować Premier League.
Ale mecz nie jest ważny tylko z powodu trofeum Premier League. Zespół z Londynu potrzebuje punktów, aby zabezpieczyć swoje pierwsze miejsce w Premier League, co zapewni im miejsce w Lidze Mistrzów w przyszłym roku. Tylko cztery najlepsze zespoły Premier League zakwalifikują się bezpośrednio do Ligi Mistrzów, a to czyni je tak ważnym dla Tottenhamu!

Innymi słowy, mamy niezwykły mecz pomiędzy Manchesterem City i Tottenhamem, który odbędzie się 20 kwietnia . Czy zamierzasz to obejrzeć? Gdzie obejrzysz to online? Która drużyna będzie kibicować?

Nie ukrywam, że mam nadzieję na zwycięstwo Tottenhamu w tym meczu, ale wątpię w to, ponieważ Manchester City ma lepszą drużynę i ostatnio byli niepokonani w Premier League. Ale jeśli nadal żyją pod szokiem przegranej w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, to może Tottenham może zrobić jeszcze raz cud?

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!