Some coffeesvinsent (66)in #food • 9 years ago (edited)Hello,my STEEMIT friends! Some coffee with cake for you)) Enjoy! Svinni old traveller #travel #photography #life
Looks great! Thank you ;)
Thanks!)
а можно кофе без кекса? :))))
Можно,тем более кекс был так себе, суховат