Sort:  

Хубаво и красиво нещо са градинките. На вилата и аз и се радвам.

Завиждам благородно :)

блазе ви с градинките, а аз обикалям да снимам и да се радвам на чужди градинки :)

Който се грижи има.

Много е красиво но и много грижи и време се иска

Хубаво нещо са градинките,но искат поддръжка.

Твоята градинка ?

Градинка-картинка!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59993.95
ETH 1578.05
USDT 1.00
SBD 0.42