FlexiSPY Yazılımını Araştırdım ve Kullandım (Çok Dikkat Edin)

in #flexispy3 years ago (edited)

FlexiSPY, takip yazılımları geliştiren lider bir yazılım firmasıdır. FlexiSPY sayesinde bir başka cep telefonu, tableti veya bilgisayarı uzaktan izleyebilirsiniz.

FlexiSPY, altyapısı ve güvenilirliği sayesinde casus yazılımlar arasında son dönemde öne çıkmayı başaran, sahip olduğu ender özelliklerle profesyonel bir program imajı çizen takip yazılımıdır. Peki bu yazılımı, diğer casus yazılımlardan ayıran özellikleri nelerdir?

Telefon casus yazılımları sektöründe FlexiSPY’ın adeta bir ralli yapmasına neler sebep oldu? Sorular uzayıp giderken bunlara tam anlamıyla cevap verebilecek bir ürün incelemesi yapılmadığını fark edip sizler için dikkatleri üzerine çeken bu yazılımı denedik, inceledik ve tecrübelerimizi okumakta olduğunuz yazıda detaylı bir şekilde aktardık. Gelin FlexiSPY’ın ne olduğuna, neyi amaçladığına ve sizin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığına hep beraber göz atalım!   

FlexiSPY Nedir?

Öncelikle yukarıda da değindiğimiz üzere bu yazılım, cep telefonu takip yazılımı olarak kategorize edilmekle birlikte aslında bundan çok daha fazlasıdır. Çünkü uyumluluk özellikleri sayesinde sadece bazı akıllı telefonlarda değil hem Android hem iOS işletim sistemlerine sahip tüm bilgisayar, tablet ve cep telefonlarında sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bunun yanı sıra ilgili işletim sistemlerinin tüm güncellemelerine yönelik sıkı çalışmalar yaparak yazılımın güncelliğini en yeni sürümleriyle desteklemektedir.   

Sahip olduğu uzaktan kurulum, istisnasız tüm sosyal medya hesaplarında yaptığı kusursuz takip, ortam dinleme, çevre ses kaydı ve cihazların kamerasıyla birlikte mikrofonlarını uzaktan kontrol etmeye imkân sağlayan eşsiz özellikleri ile FlexiSPY’ın casus yazılım piyasasının amiral gemisi olduğunu açıkça söyleyebiliriz.   

Neden FlexiSPY Kullanmalıyım?

FlexiSPY’ın sunduğu hizmetler, aslında insanların yapmak istediği ancak dile getirmediği ve birçok nedene bağlı olarak yapmadığı ya da yapmaya imkân bulamadığı ihtiyaçlara yönelik. Örneğin eşiniz tarafından aldatıldığınızı düşünüyorsanız ve merak duygusu, hislerinizi kesinleştirme ihtiyacı içinizi kemiriyorsa bu yazılımın sahip olduğu özellikler ile eşinizin kimlerle mesajlaştığını, hangi sosyal medya platformlarını kullandığını, kimlerle telefon görüşmeleri yaptığını, internette neleri araştırdığını ve bulunduğu yerleri öğrenebilirsiniz. 

Bu sayede içinizdeki şüpheleri dindirebilir, durumunuza kesinlik kazandırarak hayatınıza normal bir şekilde devam edebilirsiniz. Özetle; bilmeye hakkınız olan şeylerin gizli tutulmasını engelleyerek, yazılımın hizmetleri kapsamında sunduğu bilgisayar, tablet ve telefon takip araçları ile hakkınız olanı alabilirsiniz.   

Tabii bu yazılımı sadece eşler ya da sevgililer arası ilişkilere indirmek, piyasanın amiral gemisi olarak tarif ettiğimiz FlexiSPY’a büyük bir haksızlık olur. Bunun yanı sıra kullanıldığı alanlardan belki de en önemlileri onun işçi izleme yazılımı ve ebeveyn kontrol yazılımı olarak kullanıldığı alanlardır. 

Bir şirketin en çok değer verdiği ticari birikimi, aslında şirketin gizliliğidir. Bu gizliliği korumak adına şirket yöneticilerinin bazı durumlarda işçilerini gözetlemesi, şüphelendikleri durumları mercek altına alması veya tamamen işin nitelikleri gereği konum bilgileri gibi izlenilmesi, takip edilmesi gereken hususlara ihtiyaç duyması gündeme geliyor. 

İşte tam da bu noktada FlexiSPY’ın sunduğu hizmetlerin belirtilen ihtiyaçları profesyonel bir biçimde karşıladığını görüyoruz. Keza aynı şekilde ebeveynlerin en değerlileri olan çocuklarını korumak için çoğu durumda kimlerle konuştuğunu, neler yaptığını, nerelere gittiğini bilmesi gerekiyor. Bu noktada da yazılımın sunduğu konum izleme sistemleri, mesajlaşma içeriklerinin ortaya çıkartılması gibi hizmetleri, ebeveyn kontrolü uygulaması işlevi görerek belirtilen ihtiyaçları karşılıyor.   

Kısacası Neden FlexiSPY? sorusuna yukarıda belirttiğimiz nedenler başta olmak üzere sayısız yanıt verebiliriz. Burada önemli olan nokta, casus yazılım hizmeti sunan bu uygulamanın kullanmak istediğiniz amaçlar doğrultusunda şekillenebilmesi ve her ihtiyacınızı karşılayacak bir modele sahip olmasıdır.   

Ürünün En Dikkat Çeken Özelliği

Yaptığımız incelemeler sonucunda ürünün en dikkat çeken özelliğinin gerek iPhone casus yazılımı gerek Android casus yazılımı olarak kullanılabilmesi ve bunların yanı sıra bilgisayarlarla da uyumlu olarak çalışması olduğunu söyleyebiliriz. Tabii, diğer casus yazılımlar baz alındığında FlexiSPY’ın kontrol panelinin oldukça profesyonel ve kullanıcı odaklı olarak tasarlandığını belirtmemizin faydası olur. 

Çünkü kontrol panelinin görüntüsüne bakıldığında, “kullanıcı deneyimi (user experience)” çerçevesinde uygulamanın sunduğu tüm özelliklere tek bir panelden ulaşılabilmesine imkân tanındığı net bir şekilde göze çarpıyor. Yani FlexiSPY’ı satın aldığınızda hiçbir zorluk yaşamadan uzaktan kurulum özelliği sayesinde kolayca cihazınıza yükleyebilir ve tek bir ekrana bakarak öğrenmek istediğiniz her şeyden tek tuşla haberdar olabilirsiniz.   

Ürünün Ana Özellikleri Nelerdir?

Ürünün ana özellikleri maddeler halinde:   

  • Telefona, tablete ya da bilgisayara indirilmiş olan, yüklenen ancak daha sonra silinmiş olan tüm uygulamaları tek bir ekrandan takip etme,
  • Yapılan telefon görüşmelerini, rehberde kayıtlı olmayan numaralar başta olmak üzere kaydetme, 
  • Başta Facebook, Instagram, WhatsApp ve Twitter olmak üzere Line, Skype, Hangouts, Tinder, Telegram, Hike gibi tüm sosyal medya hesaplarında yapılan yazışmaları kontrol etme, 
  • Cihazın sinyalinin gönderildiği tüm konumları izleme, 
  • Galeri’de bulunan fotoğraf ve videoları en detaylı ayrıntısına kadar görme, 
  • Diğer casus yazılım uygulamalarından farklı olarak ortam dinlemesi yapma, 
  • İnternet ve tarayıcı geçmişlerini görme, 
  • Ücretsiz Portal hizmeti ile uyarılar, bildirimler alarak uygulamayı sürekli güncel tutma ve çeşitli faydalı raporlamaları düzenli olarak tek bir sayfa halinde tasarlanan kontrol paneli üzerinden alma şeklinde sıralanabilir.   

FlexiSPY Yasal Mı?

FlexiSPY hakkında en çok merak edilen konulardan birisi de bu yazılımın yasal olup olmadığı. Her ülkenin kendi kanunları çerçevesinde özel olarak değerlendirilmesi gereken bu hususta, gerekli anonimliği sağlayarak farklı IP adresleri arasında sürekli geçişler yaptığı için ülkemizde herhangi bir problem teşkil etmiyor. Bu durumun ABD açısından aynı olmadığını söyleyebiliriz. FlexiSPY’ın Asya merkezli olması, onu diğer ABD menşeili uygulamalardan ayırarak yasal zorunluluklar sebebiyle ortam dinlemesi gibi özellikler sunamayan yazılımlara nazaran çok daha iyi bir konuma taşıyor.   

Fiyatı Nedir?

FlexiSPY fiyat seçeneklerinin paketler halinde sunulması sebebiyle oldukça uygun olmasının yanı sıra asıl önemli olan husus, para iade politikasının ve canlı destek modelinin tamamen müşteri merkezli olarak hazırlanmış olmasıdır. Örneğin bu yazılımı satın alıp kullanmaya başladığınızda herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde 7/24 canlı destek sunan bir müşteri hizmetleri ekibiyle karşılaşıyor ve ürünü iade etmek istediğinizde de hiçbir sorun çıkmadan iade işlemini tamamlayarak ürüne ödediğiniz ücreti geri alabiliyorsunuz. 169 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan FlexiSPY paketleri hakkında detaylı bilgi edinmek ve ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.   

FlexiSPY Müşteri Yorumları

FlexiSPY takip yazılımı kullananların yorumlarını araştırdık; FlexiSPY global hizmet veren büyük bir yazılım firması olduğundan dolayı araştırmamızı geniş tuttuk ve bu araştırmada başta Türkiye'den kullanıcılar olmak üzere diğer ülkelerin FlexiSPY kullanıcılarının yorumlarını da detaylıca inceledik. 

FlexiSPY inceleme sonucunda, genel olarak kullanıcılarının oldukça memnun kaldıklarını ve beklentilerini fazlasıyla karşıladıklarını dile getirmekteler. 

FlexiSPY Türkiye Müşteri Yorumları

FlexiSPY yorumlarını incelemek için dünyanın dört bir yanından FlexiSPY kullanıcılarının yorumlarını okuduk bunlardan sadece bir kaç yorumun ekran resmini aşağıda bulabilirsiniz. Ekran resmi alınan sitelerden biri ekşi sözlük, bir diğeri ise  https://www.mspy.gen.tr/flexispy/ sitesinden alıntıdır.

FlexiSPY Şikayet Var mı ?

FlexiSPY telefon takip yazılımı sektöründe öncü bir yazılım olur da şikayet olmaz mı? Elbette olur ve aynı şekilde FlexiSPY içinde bazı şikayetler mevcuttur.

Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

FlexiSPY satın alanların bazıları olayı yanlış anlayıp takip edilecek olan hedef telefona yükleme yapılması gerektiğini düşünmeden satın almış ve bu sebeple kullanamadığından dolayı bazı şikayetlere denk geldik.

Aslında FlexiSPY yazılımının bir başka telefona kurulumu ve yüklenmesi oldukça basit bir işlemdir. Satın alım sonrasında kullanıcı paneline giriş yapıldığında karşı cihaza nasıl yükleneceği adım adım resimli olarak anlatılmaktadır ve bu işlemler sadece bir kaç dakikalık kolay işlemdir.

FlexiSPY yazılımın hedef telefona yüklenmesi kolay olsa da sonuç olarak satın alan kullanıcı bir başka şehirde veya ülkedeki erişemediği yada hiç görüşmediği bir kişinin telefonuna yüklemek isteyince kısaca umduğunu bulamayınca bu tür memnuniyetsizlikler ortaya çıkmaktadır.

Diğer bir şikayet ise maalesef ki başkaları FlexiSPY adını kullanarak kendi yazılımlarını satmaya çalışmaktadırlar ve bu tuzağa düşen kullanıcıların şikayetleri yer almaktadır.

Ve maalesef ki bu durum Türkiye'de de aynı şekilde FlexiSPY sitesini anımsatan FlexiSPY ile hiçbir bağlantısı olmayan sitelerin olduğunu gördük bu sebeple eğer FlexiSPY satın alacaksanız mutlaka ama mutlaka www.flexispy.com/tr/ sitesi üzerinden satın aldığınıza emin olun. 

Küçük Bir Tavsiye

Eğer en iyi casus yazılımı hakkında araştırmalar yapıyorsanız ve gerek iş hayatınızda gerek aile hayatınızda önemli kararları vermek için size gerçekleri gösterecek bir uygulama arıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden ve tereddüt etmeden FlexiSPY casus yazılımını buradan satın almanızı öneririz. 

Bu casus yazılım uygulamasını detaylı olarak incelediğimizde ve piyasadaki rakipleriyle karşılaştırdığımızda, yukarıda anlattıklarımızdan da anlaşılacağı üzere sektöründe açık ara en iyisi olduğu görülüyor. 

Bu küçük tavsiyemizi de verdikten sonra FlexiSPY inceleme yazımızın sonuna geldiğimizi söyleyebiliriz. İhtiyaçlara hitap eden özellikleri ile emsalleri arasında lider konumda bulunan FlexiSPY’ı satın almak için buraya tıklayın ve indirimli fırsatları kaçırmayın!    

Coin Marketplace

STEEM 0.40
TRX 0.07
JST 0.054
BTC 42197.23
ETH 3214.94
BNB 476.48
SBD 4.88