Önyargıları Kırın: Felixo

in #felixo5 years ago

Şimdi sizlerle yepyeni bir Türk Kripto borsasından bahsedeceğim: Felixo

Biliyorum , geçmiş deneyimlerimizden kaynaklı Türk ve Kripto sözcüklerini yan yana getirince hepimiz biraz geriliyoruz ama önyargı ceketimizi çıkarıp kısa bir süreliğine sandalyemize asıp tarafsız bir gözle oluşumu incelediğiniz zaman bana hak vereceğinizi biliyorum.

Aslında Felixo, Türk kripto yatırımcısının bugüne kadar özlemini çektiği global ölçekli ve güvenli ilk kripto para borsası. Bunu daha siteye girer girmez hissediyorsunuz. Son derece profesyonel hazırlanmış bir dizayn ve kaliteli bir sadelik bizi hemen karşılıyor.

Zaten sitenin açılış lansmanında iş dünyasından farklı isimlerin bulunması biz kripto severlerin hemen dikkatini çekti;

"Siyaset, iş ve finans dünyasının önemli simaları, ekonomistler, kripto para fenomenleri ve medyanın önde gelen isimleri Felixo Exchange lansmanında bir araya geldi. Gecenin önemli konukları arasında MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın ve İş Yatırım Uluslararası Sermaye Piyasaları Yöneticisi Şant Manukyan ile birlikte yapay zeka, IoT, tarım teknolojisi ve veri madenciliği sektöründe, Çin, Japonya, Amerika ve Ukrayna’dan konularında uzman yöneticiler, Felixo Exchange açılışında bir araya geldiler."

Ayrıca lansman gecesinde son derece zekice hazırlanmış bir gösteri dikkat çekti,

Felixo Exchange Ceo'su Bünyamin Emeç, "Satoshi Nakamoto'nun kimliği gerçekten esrarengiz. Dünya'da para politikaları değişirken Nakamoto felsefesi üzerinden ilerleyerek dünyaya bir mesaj vereceğiz" diyerek sahneye Satoshi Nakamoto'yu davet etti.

Nakamoto'nun bu kez bir robot kılığında ortaya çıktığı yaptığı konuşma tam bir ders niteliğinde oldu. Nakamoto verdiği mesajla aslında bir fiziksel olgu yerine bir felsefeden oluştuğunu bir kez daha blockchain ve kripto para dünyasına göstermiş oldu.

Felixo borsası gelişmiş güvenlik donanımları ile ön plana çıkıyor ayrıca Felixo’nun kurucu ortakları, Blockchain geliştiricilerinden oluşmakta, yazılım ve kripto para ticaretinde büyük bir tecrübeye sahipler. Felixo, kendini kripto para ticaretine duyulan ilginin artmasıyla kurulmuş, içinde yeni nesil ödeme sistemlerini de bulunduran ilk profesyonel platformlardan biri olarak konumlandırıyor ve geleceğin kripto dünyasında daha şimdiden sağlam temellerle yerini almış gibi duruyor.

Aynı zamanda Felixo'nun alışılagelmişin dışında aslında çok eğlenceli ve basit birde airdrop sistemi var. Felixo airdrop sistemini 2 ana gruba ayırmış bulunuyor;

  1. Grupta, telefon numarası onaylama, kyc, varlık yatırma (Benimki 15 dakikada onaylandı), al-sat ve referansla sisteme üye kazandırma yoluyla borsanın kendi tokeni olan FLX coin kazanılabiliyor.

  2. Grupta sosyal medya görevleri var. Burada Twitter, Telegram, Discord ve Google hesaplarını bağlamak gerekiyor. Sonrasında sosyal medya hesaplarını takip etme ve beğenme gibi basit görevler var. Bu airdrobu diğerlerinden ayıran benim gibi bir çok kullanıcının farkettiği çok sade ve eğlenceli oluşu. Üstelik kazandığınız FLX coinlerin anında bakiyeler kısmında (Dolar ve TL) karşılığı olarak görülmesi olayı daha bir cezbedici kılıyor. FLX coinler şu an al-sat' a kapalı yetkililer kampanya sonunda tokenlerin ticarete açılacağı bilgisini verdi.

İşin bireysel tarafına gelecek olursak, gerek internet sitenin yapısıyla gerek kurucularının geçmiş kariyeriyle güven ve kalite kokan bu oluşumun başarılı olması bir Türk kripto sever olarak en büyük temennim çünkü bu işle yakından uğraşan benim gibi arkadaşların çok iyi bildiği gibi uluslararası platformlarda, telegram gruplarında, forumlarda maalesef Türklere karşı bu sektörde bir önyargı var, hatta bu önyargıyı yabancılardan çok kendi halkımızda görmek dah üzücü.

Ben, Felixo'un bu önyargıyı kırmak için bir mihenk taşı olacağını düşünüyorum. Gerek kullanım kolaylığı gerek sitenin sadeliği ile de yeni yatırımcıların kolaylıkla ticaret yapabileceği bir platform olacağı şimdiden belli.

Bu platforma tanışmak ve airdrobundan yararlanmak isterseniz aşağıdaki linkten benim referansımla siteye üye olabilirsiniz:

https://www.felixo.com/?ref=70426827

Borsa hakkında daha fazla bilgi almak için resmi internet sitesi:

https://www.felixo.com

Resmi Sosyal Medya Kanalları:

Twitter: https://twitter.com/felixoexchange

Facebook: https://www.facebook.com/felixoexchange

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/felixoexchange/

İnstagram: https://www.instagram.com/felixoexchange/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCuIJgsWXUXFp-8AE3jmg_mw

Son söz olarak burada yazılanlar kesinlikle bir yatırım tavsiyesi içermez. Yatırım yapacağınız platformu ya da menkul değeri dış etkiler altında kalmadan, araştırarak, kendi karanınız doğrultusunda almanız en sağlıklısı olacaktır.

Mutlu Günler.

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.14
JST 0.035
BTC 51604.35
ETH 2990.04
USDT 1.00
SBD 4.22