FARSITE - New Age Game

in #farisite3 years ago

WEBSITE | GUIDELINES | TWITTER

Bu yazımızda inceleyeceğimiz projenin adı Farsite ONLINE .
Aşağıda ki yazımız da detayları inceliyor olacağız.

Farsite ONLINE NEDİR?

Farsite ONLINE , kıyamet sonrası bir hikayeye dayanan bir bilim kurgu ortamında macera unsurlarına sahip, blok zincirle çalışan bir sandbox MMO RTS oyunudur.


Kullanıcıların egemenliğinde ve kontrolünde yaşayan kalıcı sanal bir evren olarak dizayn edilmiş.

Oyun dinamiği ise bu tarz oyunlardan hoşlananlar için basit ve kolay kavranabilir bir şekilde dizayn edilmiş. Tabiki kendine göre dinamikleri var bul , topla , birleştir , kullan veya sat. Bileşenleri asteroitlerden , gezegenlerde bulunabilen veya diğer oyunculardan satın alınabilen kaynaklardan yapabiliyorsunuz.

En büyük farkı tabi ki blockchain üzerine inşa edilmiş olması.

Farsite evrenindeki tüm öğeler oyunculara aittir ve açık piyasada serbestçe takas edilebilir. Her öğe oyuncunun dijital cüzdanında saklanan bir NFT olduğundan tamamen size aittir. Bunu satabilir değiş tokuşta kullanabilirsiniz.

Oyun için de tek para birimi olarak Kredi kullanılır. Kredi oyun içinde ki yapacağınız hemen hemen her işlemde kullanmanız gerekecek.

1 FAR = 1.000.000 Kredi şeklinde bir orantı var ve bunun kontratta bu şekilde geçtiğini ve asla değişmeyeceğini söylüyorlar. Far ise bir ERC-20 token i olup istenildiği zaman diğer kripto para birimlerine dönüştürülebilecekmiş.

Oyun bu yaza kaleme alındığında henüz çıkmadığı için sizlere oyun deneyimi adı altında herhangi bir bilgi maalesef sunamıyorum. Şu anda çeşitli airdroplar ile oyun içinde kullanacağınız gemi ve bu gemiye alabileceğiniz silah, savunma, motor gibi ürünleri toplayabiliyorsunuz.

Yararlı Linkler

Standart yapı olarak. Yukarı da ki Menü şeklinde zaten bütün linklere ulaşabilirsiniz ama madem buraya kadar geldiniz sizi zahmetten kurtarayım bazı linkleri aşağıda paylaşayım.
WEBISTE: https://farsite.club/u/DarkXen
GUIDELINES : https://farsite.online/docs/welcome

YASAL UYARI: Bu projeyle hiçbir şekilde bağlantılı değilim. Burada ki yazılanları; yatırım tavsiyesi olarak değil, daha çok kendi bulgularım, araştırmalarım ve projeyle ilgili kişisel bilgilerime dayanarak bir araya getirdiğim kapsamlı bir özet olarak paylaşıyorum.
Lütfen yatırımlarınızı kendi değerlendirmenize ve araştırmalarınıza dayanarak yapın.

Yazar : DarkXen
Bitcointalk Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=994455
ETH Adresi : 0x3B05f9fB8e42F44deFFE02DFa2781FAf44253349

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.12
JST 0.032
BTC 66843.30
ETH 3094.89
USDT 1.00
SBD 3.67