OTPPay - Ödemeler için Omni Token Platformu

in #ethereum3 years ago (edited)

OTPPay - Ödemeler için Omni Token Platformu

o1.png

Otppay sayesinde yapay zeka ve makine öğrenimi motorlarını kullanarak kripto paraların alım satımını yapabileceğiz. OTPPay'in açılımı Omni Token Platform for Payments. Hedefleri dünyanın en büyük kripto para takas platformunu oluşturmak ve tüccar sistemini sağlamak. Yani Binance ile Bitpay'in aynı anda tek bir çatı altında toplandığını düşünün. Hem çalışan bir borsa olacak hem de ödeme araçları olarak kullanılabilecek. Bitcoin ve kripto paraların günlük hayatlarımıza girmesi için bu tarz projelere ihtiyacımız var. Hindistan ağırlıklı Otppay ekibi de bunu düşünmüş ve böyle bir proje ortaya çıkarmış.

OTPPAY bir asset değişim protokolü oluşturuyor. Bu sayede hem borsadaki gibi coinleri ak sat yapabileceğiz. Hem coin alıp gönderebileceğiz. Hem takas yapabileceğiz. Hem ödemeleri yapabileceğiz. Hem QR kod okutarak telefon ile ödeme yapabileceğiz. Hem NFC ile ödeme yapabileceğiz. Hem de faizli borç verebileceğiz. Çok amaçlı büyük bir platform olacak.

Detaylı bilgi edinmek için websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz: https://otppay.io/
Teknik bilgi almak için whitepaper'ı buradan okuyabilirsiniz: https://otppay.io/Assets/otppay-whitepaper/OTPPAY_White_paper_v1.1.pdf

Token Satışı Hakkında

Şu ana kadar 2256 ETH toplanarak 82 milyon token satıldı. Ana satış devam ediyor. Yatırım yapma fırstını kaçırmayın.
1 ETH = 8000 token ICO fiyatı.
Gas limitini 200 bine Gas ücretini de 70 Gwei'ye ayarlamanız öneriliyor. ICO satışında yalnızca Ethereum kabul ediliyor.
1250 ETH soft cap vardı ve rahatça aşıldı. Hardcap ise 71250 ETH. Biraz yüksek gelebilir ama bu kadar paraya ihtiyaçları olduğunu sanmıyorum. Daha sonra geliştirildikçe değerlenmesi ve fiyatının borsada artması bizim için daha iyi olacaktır.
Satılmayan tokenlerin yakılacağını belirtmekte fayda var.

Android ile uyumlu mobil uygulamasını indirmek için şu linke tıklayın: https://otppay.io/Assets/otppay-Android_App/otppay-android.apk
Bu uygulama ile demo aşamasında programı kullanarak deneyimleyebileceksiniz.

Youtube tanıtım vidyosunu buradan izleyebilirsiniz:

Bu proje diğerlerinden farklı olarak çok çeşitli işlevlerin bir arada bulunacağı dev bir platform sunmayı vaad ediyor. İstedikleri ETH miktarı o yüzden yüksek. Ancak soft cap aşıldığı için her türlü çalışmaya başlayacaklardır. Bu ay içerisinde platformun hizmete girmesi amaçlanıyor. Her zaman olduğu gibi kaybedince üzülmeyeceğiniz miktarlarla yatırım yapın. Bol kazançlar dilerim.
Yazımın her hakkı saklıdır. Kopyalamaya çalışanlar hakkında her türlü yaptırım uygulanacaktır.

ingiltere

Sort:  

Coins mentioned in post:

CoinPrice (USD)📉 24h📈 7d
BTCBitcoin8031.000$-1.92%18.82%
ETHEthereum507.202$-2.08%27.41%
GASGas19.440$-3.06%28.83%
OMNIOmni30.801$-1.99%48.25%

good work @coin.info

omni token ne ara 30 dolar olmuş ya