Morpheus Labs - Blokzincir Tabanlı Yeni Bir Platform

in #ethereum3 years ago

Morpheus Labs - Blokzincir Tabanlı Yeni Bir Platform

mo1.png

Morpheus Labs projesi BPAAS (Blockchain platform as a service) denen blokzinciri tabanlı bir platform sunarak size uygun çözümler üretiyor. Geliştirilen uygulamada ihtiyacınıza uygun programlama dilini seçerek çalışabilirsiniz. Taas gibi fonlama platformları Morpheus Labs'a yatırım yapıyor. Ekip üyeleri geleceğin blokzincirde olduğunu görerek bu konuda adımlar atmış.

Bu projeye değer katan dört temel etmen var. Bunlardan ilki çeşitli blokzincir teknolojilerini tek bir platformda toplamak. Bu sayede kullanıcılar çeşitli platformlar, uygulamalar ve sağlayıcılarda geçiş yaparken kullanılan zamanı minimize edip zamandan tasarruf sağlayacak. İkinci olarak kaynakların tek bir yerde toplanması, yani alanında uzman kişilerin hizmetleri, fikirleri veya araçları ortaya koyarak çözüm üretmelerine olanak sağlayan bir platform oluşturulması amaçlanıyor. Üçüncü olarak kurumsal bir sınıf oluşturma planlanıyor. İşletmeler için ölçeklenebilir, güvenli ve sağlam bir kurumsal blokzinciri platformu oluşturulacak. Son olarak ise hızlıca blokzinciri çözümlerini hayata geçirebilecek hazır uygulamalar sunuyor.

Detaylı bilgi edinmek için websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz: https://token.morpheuslabs.io/
Teknik bilgi almak için whitepaper'ı buradan okuyabilirsiniz: https://token.morpheuslabs.io/assets/documents/WhitePaper.pdf

Token Satışı Hakkında

Token satışının bitmesine 8 gün daha var. Satışlar 15 Nisan'da bitiyor. Erken yatırım yapanlar %35'e varan bonuslardan yararlandı. Şu aşamada bonus verilmiyor. Yatırım yapmak için ETH sahibi olmalısınız. Diğer para birimleri kabul edilmiyor.
Tokenin adı Morpheus Infrastructure Token (MITx), ERC-20 tabanlı ve Ethereum blokzincirini kullanıyor.
Toplam 1 milyar adet MITx olacak. İlk token satışında bunların 250 milyonu satılacak ve diğerleri daha sonraki giderler ve satışlar için ayrılacak. 1 ETH ile 8000 MITx satın alabilirsiniz. Hardcap miktarı ise 25 milyon dolar.

Youtube tanıtım vidyolarını buradan izleyebilirsiniz:


Sosyal Medyada Takip Edin

Facebook: https://www.facebook.com/morpheusblockchain
Twitter: https://twitter.com/morpheus_labs_
Telegram: https://t.me/morpheuslabs

Projeye yatırım yapabilmek için form doldurup whitelist olmanız gerekiyor. Sıkı bir KYC uygulamasına gidilmiş. E-posta adresinize gelecek mailde nasıl yatırım yapabileceğiniz size anlatılacak. Verilen Ethereum adresine kendi sahip olduğunuz bir cüzdandan gönderim yaparak ICO'ya katılabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi kaybedince üzülmeyeceğiniz miktarlarla yatırım yapın. Bol kazançlar dilerim.
Yazımın her hakkı saklıdır. Kopyalamaya çalışanlar hakkında her türlü yaptırım uygulanacaktır.

ingiltere

Sort:  

proje scam çıktı. tokensuite ekibi bounty ödemesi yapmadı.

basarili olur umarim