Galaxy E-Solutions - Hibrit E-Ticaret Sistemi

in #ethereum4 years ago (edited)

Galaxy E-Solutions - Hibrit E-Ticaret Sistemi

g1.png

E-ticaret dünyada hızlıca gelişen sektörlerden biridir ve milyar dolarlık bir alan olmuştur. İnternetten alışveriş hızla yayılmıştır. Bununla birlikte kripto paraların da ortaya çıkmasıyla e-ticaret yapmak kolaylaşmıştır. Kullanılmış ve ikinci el ürün pazarı ise milyar dolarlık bir sektördür ve büyük şirketlerin refurbished denilen hasarlı ama tamir görüp yeniden paketlenmiş ürünleri (özellikle telefon) daha makul fiyatlara sattığı büyük bir pazar bulunuyor. Bugün size tanıtacağım proje bu sektörün öncülerinden olan Galaxy şirketinin halka blokzinciri yardımıyla arzı oluyor.

Galaxy E-Solutions projesi ikinci el ve kullanılmış ürünler için blokzinciri tabanlı bir hibrit e-ticaret platformudur. Galaxy şirketi çözümü blokzincirinde gördüğü için bu işe girişmiş. ERC-20 standartlarında Ethereum bazlı tokeni bulunuyor ve akıllı kontratla işlemler denetleniyor. Token miktarı 300 milyon adet olarak belirlenmiş.
Ocak 2018'de Origin ile işbirliği yaparak refurbished (ufak hasarlı, tamir görmüş, yeniden paketlenmiş) Samsung telefonları satılmaya başlandı. Geçen ay ise 2 Google çalışanıyla danışmanlık için anlaştılar. Nisan'da Kucoin başta olmak üzere Hitbtc, Cryptopia, Coss ve Yobit gibi borsalara girmeyi hedefliyorlar. Haziran'da ise Mobile Freak ile ortaklık yaparak bir pazar alanı kurulmasını sağlayacaklar.

Galaxy E-solutions ufak hasarlı telefonları toplayarak tamir ediyor ve yeniden satışa hazır hale getiriyor. Bu süreci Shenzhen, Çin'deki teknisyenler işletiyor ve kalite protokollerine uygun bir şekilde en yüksek standartta kullanıma ve satışa hazır hale getiriyor. Merkezi Hong Kong'da bulunuyor ve 26 ülkede operasyonunu sürdürüyor. "Yeşil" şirket olarak çevreye duyarlı şekilde çalışıyorlar.

Galaxy E-solutions, Limited Aralık 2016'da kurulmuştur ve refurbished elektronik ürün sektöründe market lideri bir şirkettir. İlk 9 ayda aylık 2 milyon dolarlık ciro yakalamıştır.
2018 satışlarında 20 milyon dolarlık bir hedef koymuştur. Apple ve Samsung ile anlaşmaları vardır. Apple, Samsung, HTC, LG, Google telefonları dışında ipadler ve DJI dronelar gibi ürünlere de bakmaktadır. Şu anda 26 ülkede faaliyet gösteriyor ancak çok yakında 50'den fazla ülkeye açılacaklar.

Detaylı bilgi edinmek için websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz: https://galaxy-esolutions.com
Teknik bilgi almak için whitepaper'ı buradan okuyabilirsiniz: http://whitepaper.galaxy-esolutions.com/GES_Business_Deck_Full_Version_EN.pdf

Token Satışı Hakkında

ICO 28 Şubat'ta başladı ve 31 Mart'ta bitiyor. Yatırım yapmak için son 6 gününüz kaldı. Şu ana kadar ICO'da 2134 ETH toplandı.
Yatırım yapmak için şu adrese ETH göndermelisiniz: 0x5b7ea49f9fa4cc48f6737b72bd36bb4b9732bb7d
1 ETH = 10,000 GES olarak belirlenmiş artı bonusları bulunuyor.
En az 0.1 ETH yatırım yapmalısınız. Yatırım yaparken gas limitini 100.000 olarak ayarlayın. Gas fiyatı için de 20 gwei ve üstü yapmanız öneriliyor.
ETH gönderirken private keyi kendinize ait olan bir adresten göndermelisiniz. Sakın borsadan göndermeye çalışmayın yoksa tokenler borsanın adresine gider.
ABD ve Hong Kong vatandaşları bu ICO'ya katılamıyor.
Maksimum 300 milyon token olacak ve ICO'da satılmayan tokenler yakılacaktır.
Galaxy E-Solutions projesinin stratejik ortakları Origin Protocol, CNS Wireless Wholesale, Milkyway Distribution, Sharder ve Dafzo'dur.

Youtube tanıtım vidyosunu buradan izleyebilirsiniz:

Bitcointalk Duyuru Konusu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2715023

Ben bu projede gelecek gördüğüm için size tanıtmak istedim. Ekibi profeyonel görünüyor, özellikle Google çalışanı danışmanları olması büyük bir artı. ICO sürecinde de şu ana kadar iyi para topladılar. Borsaya girdikten sonra fiyatlanma potansiyeli de oldukça yüksek olan bu projeye yatırım yapmaya karar vermek için bir haftanız var. Her zaman olduğu gibi kaybedince üzülmeyeceğiniz miktarlarla yatırım yapın. Bol kazançlar dilerim.
Yazımın her hakkı saklıdır. Kopyalamaya çalışanlar hakkında her türlü yaptırım uygulanacaktır.

ingiltere

Sort:  

For future viewers: price of bitcoin at the moment of posting is 8622.20USD