Forty Seven Bank - Yeni Nesil Bankacılık

in #ethereum4 years ago (edited)

Forty Seven Bank - Yeni Nesil Bankacılık

5974bccd0f93db3c9939351e_47_logo_x2.png

Kripto paraların hızlı şekilde yayılmasıyla kripto bankacılık sektörü ortaya çıktı. Geleneksel bankacılıktan farklı olarak işlediği için bu platformlar henüz çok toy ama geliştirilmeye çok müsait. Bu da erken benimseyenler için çok kârlı yatırım fırsatları sunuyor. Forty Seven Bank Londra'da kayıtlı bir kripto para bankacılık şirketi olarak kullanıcılara farklı finansal çözümler sunuyor.

Forty Seven Bank ile kullanıcılar kripto bankacılık işlemlerinin çoğuna ulaşabilecek. İşletmeler için ödeme sistemleri, kullanıcılar için kripto debit kartlar ve kripto banka hesapları, finans teknolojileri üzerine çalışanlar için fintek ürünleri, mikro ödeme API'leri gibi çok çeşitli seçenekler sunuluyor. Forty Seven Bank blokzinciri teknolojisini kullanır ve merkezsiz bankacılık işlemlerine fırsat sunar. Ethereum altyapısında bulunduğu için ERC-20 standardında kendi tokeni bulunmaktadır.

Detaylı bilgi edinmek için websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz: https://www.fortyseven.io/
Teknik bilgi almak için whitepaper'ı buradan okuyabilirsiniz: https://drive.google.com/file/d/0BzvESRkgX-uDeHc1QjRzbHRBelU/view

f1.png

Token Satışı Hakkında

Token tickerı FSBT, 1 FSBT fiyatı 0.00393 ETH olarak belirlenmiş. 3600 ETH softcap aşıldı, 36000 ETH hardcap miktarı bulunuyor. Bitcoin ve Ethereum ile yatırım yapabilirsiniz. ICO 31 Mart'ta bitecek. Yani yatırım yapmak için 8 gününüz daha var. 2.232.378 FSBT satıldı şu ana kadar. Hardcap yaparsa 9.957.446 FSBT satılmış olacak. 2863 farklı yatırımcı ICO'ya katıldı. Katılım için alt veya üst sınır bulunmuyor. 5 dolarlık yatırım da yapabilirsiniz, 5 bin dolarlık da. Şu anda %10 bonusla yatırım yapılabiliyor. Buna göre 1 FSBT = 0.00428 ETH veya 1 ETH = 233.2 FSBT ediyor diyebiliriz.

Youtube tanıtım vidyosunu buradan izleyebilirsiniz:

Telegram grubuna katılarak diğer yatırımcılarla konuşabilirsiniz. Buradan https://t.me/thefortyseven gruba katılabilirsiniz.
Her zaman olduğu gibi kaybedince üzülmeyeceğiniz miktarlarla yatırım yapın. Bol kazançlar dilerim.
Yazımın her hakkı saklıdır. Kopyalamaya çalışanlar hakkında her türlü yaptırım uygulanacaktır.

ingiltere

Sort:  

artık bu bankayı kullanırız :D

qnb boykot ediyoruz bu bankaya geçebiliriz :)