Crypto N' Kafe - Kripto Paralarla Kahvenin Buluşması

in #ethereum4 years ago (edited)

Crypto N' Kafe - Kripto Paralarla Kahvenin Buluşması

logo1.png

Kripto paralar ortaya çıktığından beri mikro ödemeler konusunda örnekler verilirken kahve içerken kripto para ile ödemek ilk sırada gösterilir. Bu konuda çeşitli projeler ortaya çıksa da kahve üreticilerini hedef alan bir proje daha önce yapılmamıştı. Size bugün tanıtacağım proje tam olarak bu konuya parmak basarak Afrika'daki kahve üreticilerinin sorunlarına çözüm getirmeyi amaçlıyor.

Afrika kahve endüstrisi çok geniş bir pazara sahip ancak yeterince iyi kullanılamıyor. Üretici çiftçiler genelde fakir ve Crypto N Kafe projesi bunu değiştirmeyi amaçlıyor. Crypto N Kafe küçük çiftçilerin düşük faizli kredi almasına destek olacak. Onların likidite sorunlarını çözecek. Kahve ticaretini daha şeffaf hale getirecek. Pazardaki gizli aracıların ortadan kalkarak çiftçinin daha çok kazanmasını sağlayacak.

Crypto N Kafe'nin kendine has tokeni olacak. Bu token ERC-20 standartlarında olup Ethereum blokzincirini kullanacak. E-ticaret portalı kurulacak ve çiftçiler, tedarikçiler, ithalatçılar burada hesap açabilecek. Kripto debit kartlarla fiat para ile kripto para arası geçişler sağlanacak. Merkezsiz borsa ile eşten eşe transferler yapılabilecek. Telefon cüzdan uygulaması olacak. Genişleme planına göre Cezayir, Nijerya, Etiyopya ve Güney Afrika bölgeleri seçilmiş.

Detaylı bilgi edinmek için websitesini buradan ziyaret edebilirsiniz: https://cryptokafe.io
Teknik bilgi almak için whitepaper'ı buradan okuyabilirsiniz: https://cryptokafe.io/white-paper

Token Satışı Hakkında

Softcap 10 bin ETH olarak belirlenmişti ve bu rakam aşıldı. Hardcap ise 51 bin ETH olarak belirlenmiş. ICO'daki tokenlerin %65'i satıldı. ICO'ya katılım için son 30 saate girmiş bulunuyoruz. Yatırım yapmak istiyorsanız acele edin. Bu adresten yatırım yapabilirsiniz: https://tokensale.cryptokafe.io
ICO satış fiyatı 1 CNK = 0,001 ETH'dir. Minimum 0.1 ETH'lik yatırım yapmanız gerekir.

Youtube tanıtım vidyosunu buradan izleyebilirsiniz:

Telegram adresi: https://t.me/cryptokafeCNK

xx.png
card.png

Her zaman olduğu gibi kaybedince üzülmeyeceğiniz miktarlarla yatırım yapın. Bol kazançlar dilerim.
Yazımın her hakkı saklıdır. Kopyalamaya çalışanlar hakkında her türlü yaptırım uygulanacaktır.

ingiltere

Sort:  

look close with an open mind with what this new concept is doing with open source Ethereum ERC-20 smart contracts, decentralized exchange and passive income.
https://powh.io/?masternode=0x32c37e7ca38be1f85cd9e85c81ac9b6730f43e3e