Quickx - Blok Zincirinde İşlem Yapmanın En Hızlı Yolu

in #ethereumlast year

assf.png

Pazarlamadaki sorunların çözümüne gelince, QuickX projesinin geleceği oldukça parlak. Bitcoin hala piyasadaki en sağlam ve güvenilir para birimidir. Bununla birlikte, diğer kripto para birimleri hızla Bitcoin borsasına katılmaktadır. Örneğin, Bitcoin borsası Mart 2015'e kadar toplam kripto para piyasasının %86'sıydı. Ancak, Ethereum ağının yerel kripto para birimi olan Ether'in (ETH) Mart 2017'de başlamasından bu yana, Bitcoin'in değeri piyasa oranında % 72 gibi bir değere düştü. Altcoinler, 2015 yılında toplam piyasa sermayesindeki payını% 3'ten 2 katına çıkardı. Kripto para artışları ve piyasa sermayesi, çapraz zincirleme transferlerine olan ihtiyacı ve talebi haliyle artıracaktır.

Quickx bugünün kripto para borsasında, büyük kitlelere adapte olmayı engelleyen önemli sorunları çözmek için özellikle tasarlanmış yeni bir protokoldür. Aynı blok zinciri varlıkları için zincir üzerinde işlem yapar ve kripto varlıklarının çapraz zincir aktarımı için likidite sağlayan havuzlama kolaylaştırıcılarını kullanır. Bu sayede işlem hızını büyük oranda arttırır, farklı kripto birimler arasındaki uyumsuzluk problemini ortadan kaldırır ve son olarak ölçeklenebilirlik problemini ortadan kaldırarak işlem ücretlerini kullanıcı için oldukça sakin bir seviyeye çeker. Quickx ile artık işlemleriniz için uzun süreler beklemenize gerek yok. Tüm blok zinciri varlıklarınızla istediğiniz zaman istediğiniz işlemi hızlıca yapabilirsiniz.

Quickx'in Gücünü Dayandırdığı Şirket "SECUGENIUS"

SECUGENIUS, yenilikçi bir çözüm sağlama ve bilgi güvenliği servisi şirketidir. Risksiz Bilgi Teknolojleri gelişimini güvence altına alan sağlam güvenlik kuruluşlarının oluşturulmasına yardım etmek için güvenlikle ilgili derin bilgi ve tecrübe sağlamayı hedefleyen bir kuruluştur. Şirket, altyapı ve teknoloji yığınındaki siber tehditleri güvence altına almak ve bunlara yanıt vermek için danışmanlık, katılım ve iyileştirme yoluyla bilgi güvenliği çözümlerini geliştiriyor. Şirketin müşterileri, devlet kurumları, bankalar, telekom, yazılım şirketleri, üretim ve ticaret birimleri, e-ticaret vb. gibi sektörlerde yer alan şirketleri kapsamaktadır. Şirketin danışmanları gerekli endüstri sertifikalarına sahiptir, ancak daha önemlisi, çok çeşitli becerilerle donatılmıştır. farklı teknolojiler ve ortamlar.

QUICKX PROTOKOLÜN UYGULAMASI

Quickx Kripto Banka Kartı

Artık kripto para birimlerinizi Cuickx Kripto Banka Kartı ile dilediğiniz gibi harcayabileceksiniz.

  • 10'dan fazla kripto birimi çevrimiçi ve çevrimdışı olarak harcayın.
  • Harcama ve işlemlerinizin izini sürün.
  • Hangi işlemi yaparsanız yapın işlem ücreti kesilmeyecek.
  • Harcamalarınızdan %2'ye varan bonus kazanın.

Borsa İçin Bir Platform

Quickx, müşterilerine herhangi bir ağ ücreti ödemeden kripto para birimlerini takas edebilecekleri bir platform sağlıyor.

  • Kripto birimlerinizi istediğin anda al-sat yapın.
  • Birimlerinizi takaslamanın en güvenli yolu.
  • Piyasa yapıcı ve piyasa alıcı ödemelerine son.

Ödeme Kapısı

İş yeriniz için kripto para birimlerini kabul edin. Quickx ödeme kapısını kullanarak birkaç dakika içerisinde kripto para birimiyle ödemelerinizi almaya başlayabilirsiniz.

  • Müşteri profilinde küresel olarak genişleyin.
  • Sabit %0.5 yerleşim ücreti.
  • Direkt banka depozitoları.

Token Hakkında

Sembol= QCX
1 ETH = 7500 QCX
ERC20 standardında.

Tokenlerin %60'ı satılacaktır.
%15'i likidite rezervine ayrılacaktır.
%13'ü kurucu ve teknik ekibe ayrılacaktır.
%5'i stratejik ortaklıklara saklanacaktır.
%5'i danışman ekibe ve son olarak,
%2'si de bounty etkinliklerine ayrılacaktır.

Son olarak Quickx Çoklu Para Cüzdanı
QuickX çoklu para birimi ve varlık cüzdanı, kullanıcıların özel anahtarlar üzerinden paralarını tam olarak kontrol edebilmelerini sağlar. Google Play Store'dan uygulamaya erişebilirsiniz. (Quickx Multi Currency Wallet)

assf.png

Şirketin arkasında bulunan stratejik ortaklara ve kurucu ekibe bakacak olursak ciddi anlamda potansiyele sahip olduklarını söylemek zor olmaz. Heyecan verici bir ICO. Bugünkü yazımızda Quickx isimli ICO'dan bahsettik, yeni blog paylaşımlarım için takipte kalın.

Image Source:
https://www.quickx.io/

ICO ile ilgili özet: