ETHA ile Borçlanma ve Hızlı Transfer

in #etha2 years ago (edited)

Blockchain sistemi insanların hayatına yenilikler ve kolaylıklar sağlamak amacıyla ortaya çıkmıştır. Birçok yenilik ve yeni fikir hayatımıza girmeye devam ediyor. ETHA projesi birçok insanın hayatına kolaylık sağlamak amacıyla üretilen bir projedir.

ETHA Projesinin Genel Bilgisi

ETHA ile insanların hayatında normal yaşantılarına adapte olacak bir dizi olaylar söz konusudur. ETHA projesi bizlere önemli yenilikler sunmaktadır. Özellikle tüccarların ve tüketici kişilerin kripto ve dijital olarak bulunan varlıklarını küresel olarak para kazanmak için kullanılmasını teşvik etmek ve dünyada bulunan ilk blok zincir bazlı havale yöntemi sunan bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. 

ETHA dijital varlıklarla para kazanmanın yanında özellikle dijital varlıkların havale yöntemlerindeki sorunların ortadan kaldırılmasını amaç edinmiş bir projedir. Bu proje insanların para birimlerini çok kolay, güvenilir ve çeşitli yöntemlerle transfer edebilmelerine olanak tanımaktadır. ETHA projesi sayesinde kripto para birimleri fiat transferine olanak tanınmış ilk proje olacaktır. Birçok kullanıcı ETHA sayesinde dilediği ödeme seçeneklerini ve transfer seçeneklerini kullanabilecekler. ETHA sayesinde kullanıcılar göndericiye, alıcılar direk olarak doğrulanmış olan banka hesaplarına, akit olarak ya da mobil hatlarına kontör alma yöntemleriyle paralarını çok kolay bir şekilde istedikleri yerde kullanma ve saklama hakkına da sahip olacaklar. ETHA projesinin kripto paraları direkt olarak istediğiniz nakit para birimlerine çevirme yöntemi kullanıcılarına da büyük bir güven aşılamaktadır. 

ETHA projesi merkezi olmayan ve tüm insanlara hizmet etmeyi amaçlayan güzel bir projedir. ETHA projesi sayesinde insanlar varlıklarını dijital bir ortamda güvenli ve kolay bir şekilde saklayabilecekler. Aynı zamanda bu dijital varlıklarını istedikleri ülkede ve yerde kolay bir şekilde harcama olanaklarına sahip olacaklar. Bu özellik insanların kripto paralara olan güvenlerini arttırmanın yanı sıra çok kolay bir şekilde Blockchain sistemiyle tanışmasına da olanak sağlayacaktır. 

Kripto para birimi olan ETHA sayesinde dünya üzerinde yaşayan pek çok insan paralarını sadece banka hesaplarında tutmayacaklar. Dünya üzerinde bulunan 2,5 milyar yetişkin insan havale yöntemi olarak ETHA kullanmaya başlayacaktır. Merkezi olmayan ve tüm insanlığa hizmet etmeyi amaçlayan bir proje sayesinde insanlar çok güzel günleri görmeye başlayacaklar.

ETHA Projesinde neleri kontrol edebiliriz?


ETHA projesi insanlara para birimlerini ve kripto para birimlerini çok kolay ve güvenilir bir şekilde kontrol altına alabilme olanağı sağlamaktadır. Ayrıca ETHA sistemi üzerinde kullanıma açık olacak olan uygulama sayesinde istediği her an parasını kontrol edebilecektir. 

ETHA sayesinde kripto para birimlerini istediğiniz bir kişiye birkaç dakika içerisinde ve çok hızlı bir şekilde gönderme olanağına sahip olacaksınız. Tüm bu işlemler şuan dünyada bulunan en güvenilir sistemler tarafında yapılacaktır. 

Sistemin sunduğu diğer özellikler nelerdir?

-Borsalarda işlem ücretlerinin minimum düzeye indirilmesi

-Borsalarda listelemelerde kullanılan ücretlerin minimum düzeye indirilmesi,

-Transferlerdeki yüksek miktarlarda alınan komisyonların minimum düzeye indirilmesi,

-ETHA sisteminin kullanıcısı arttıkça yukarıda sayılan tüm hizmetlerin ücretlerinin daha da düşük olmasına olanak sağlamak.

-P2P sistemi sayesinde borç para verme sistemi özelliği sunmak.

ETHA projesi ERC-20 sisteminin alt yapısını kullanmayı amaç edinmiş bir projedir. Bu sayede kullanıcılarının sistemin alt yapısına olan güvenin artmasını amaç edinmiştir.

P2P sistemini kullanarak insanlarını birbirlerine para gönderirken borçlanmasını sağlayan bir sistemi kurulmuştur. Ayrıca bu sistem gönderici ve alıcı arasındaki komisyon masraflarını ortadan kaldıran bir sistemdir. Bu sistemde ihtiyacınız olan borç parayı çok kolay bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca Blockchain sistemi üzerinde her şey çok şeffaf ve güvenli bir şekilde ilerlemektedir. Bu sistem bankalardan daha kolay bir şekilde borçlanma yapmanızı yani kredi çekmenize olanak tanımaktadır.

ETHA Token Bilgileri

Token: ERA

Satış Fiyatı: 1 ERA = 0.06 USD

Toplam Token: 1.000.000.000

Satılacak olan Token sayısı: 500.000.000

Platform: Ethereum - Bitcoin

Kabul: ERC-20

ETHA Projesinin İletişim ve Sosyal Ağ Bilgileri

Website:  https://etharemit.org/

Whitepaper: https://docs.google.com/gview?Url= http://www.etharemit.org/V.1.1%20WP.pdf&embedded=true

Telegram: https://t.me/etharemit

Facebook: https://www.facebook.com/etharemit

Twitter:  https://twitter.com/etharemit

Bountyminer Kampanya Linki: https://bountyminer.io/bountycampaign?bount_id=32

Bountyminer Kullanıcı Adı: sagu13

Bountyminer Referans: https://bountyminer.io/register?r=1366282918

Sort:  

Sıkılmadan okudum, çok açıklayıcı olmuş ellerine sağlık @sagu13

Thank you so much for sharing this amazing post with us!

Have you heard about Partiko? It’s a really convenient mobile app for Steem! With Partiko, you can easily see what’s going on in the Steem community, make posts and comments (no beneficiary cut forever!), and always stayed connected with your followers via push notification!

Partiko also rewards you with Partiko Points (3000 Partiko Point bonus when you first use it!), and Partiko Points can be converted into Steem tokens. You can earn Partiko Points easily by making posts and comments using Partiko.

We also noticed that your Steem Power is low. We will be very happy to delegate 15 Steem Power to you once you have made a post using Partiko! With more Steem Power, you can make more posts and comments, and earn more rewards!

If that all sounds interesting, you can:

Thank you so much for reading this message!

Congratulations @sagu13! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

Click here to view your Board

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @sagu13! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!