ETERNAL TRUSTS ICO PROJESİ - SİZİN ADINIZA KRİPTO VARLIKLARINIZI KONTROL EDEN VE HARCAYAN EMANET PLATFORMU

in #eternaltrusts2 years ago (edited)

Screenshot_9ff.jpg

Blockchain devriminin saygıdeğer takipçileri, bu makalemde sizler için kapsam olarak oldukça farklı ve olumlu bulduğum, mevcut durumda ICO satışları devam eden ve 6 milyon doların üzerinde fon toplamış olan Eternal Trusts ICO Projesini incelemek istiyorum.

Günümüzde herkes yaşamlarını uzatmak veya yaşam standartlarını geliştirmenin bir arayışı içerisinde yer almaktadır. Ama mevcut durumda gerek yasal sınırlılıklar gerek hizmetlerin yeterli olmaması gibi nedenlerle insanlar ileriye dönük bu konulara yatırım yapma konusunda gönülsüzdürler. İşte Eternal Trust bu sorunları blockchian teknolojisi ve kripto paralar ile akıllı sözleşmeleri kullanarak çözme niyeti içerisindedir.

Eternal Trusts Nedir?

Eternal Trusts esasında insanların hayallerini gerçekleştirmek için yeterli finansman sağlamaya yönelik bir oluşumdur. Sistem şu şekilde işleyecektir. Müşteri, yani siz global anlamda bir amacınızı, hayalinizi platforma giriş yaparsınız. Sistem içerisinde yer alan danışmanlar bunları gerçekleştirmek için akıllı sözleşmeler aracılığıyla blockchain ağına işlerler. Araştırmacılar bunun için çalışmalar başlarlar.

Hedeflenen amacın gerçekleştirilmesi için gerekli hukuki, teknolojik zemin oluştuğunda akıllı sözleşmeler ve yapay zeka yardımıyla otomatik olarak bu arzulanan şey gerçekleştirilir. Bu süreçte müşteriler işlemlerin gerçekleştirilmesi için ödemelerini projenin tokenı ET aracılığıyla gerçekleştirir.

SORUNLAR VE ÇÖZÜMLER

Projenin hedefine ulaşabilmesi için çözülmesi gereken ilk sorun, insanların teknolojik kısıtlamalar ve araştırma çalışmalarının sınırlı kalması nedeniyle yatırım yapmamasıdır. Diğer taraftan asıl sorun aynı zamanda devletlerden gerekli desteği sağlayamamakla ilgilidir. Dolayısıyla, araştırma zor ve asla bir çözüm bulamayacak bir döngü içine hapsolunur. Ancak Eternal Trusts bütün bu sorunları baştan sona çözmek arzusu içindedir.

Eternal Trusts, bunları yönetmek için gerekli maliyetleri en aza indirerek gıda, barınma, iletişim, ulaşım vb. gibi alıcıya sağlanacak varlıklarla ilgili sorunları da çözer. Müşterilere ayrıca sözleşmenin süresini belirleme fırsatı verilir.

Bu platform güvenilir mi? Eternal Trusts, insan faktörünü en aza indirerek, akıllı sözleşmeler ve yapay zeka ile güveni tesis edecektir. Yöntemlerin çoğu otomatik olarak ödeme sistemine dahil edilecektir.

Screenshot_350.jpg

Atanan hedefler ve müşteri güven sözleşmeleri, Blockchain veritabanında şifrelenir ve depolanır. Böylece, müşteri verileri güven içerisinde muhafaza edilecektir. Fütüristlerin ve bilim adamlarının gayretleri, mevcut sorunlara çözüm bulacaktır. Özellikle biyomateryallerin korunma problemi, resüsitasyon, klonlama veya diğer sağlık sorunlarına çözümler bu şekilde bulunabileceği değerlendirilmektedir.

Araştırma ekibi, son gelişmeler için potansiyel talebi analiz eder ve son olarak, benzersiz bir ürünün müşterileri, gelecekteki hizmetlerin bağımsız olarak satın alınmasını garanti eden fikri sözleşmeler oluşturabilir.

Yukarıda anlatılanlar çerçevesinde Eternal Trusts, henüz mevcut olmayan gelişmiş hizmetleri satın alma fırsatı veren bir blockchain platformudur. Tüm hayallerinize ulaşabileceğinizi iddia eden ilk proje diyebiliriz. Bilim sürekli gelişmektedir, yani sadece başka yenilikler değil, aynı zamanda donmuş kimyasal dezenfektanlar gibi yenilikçi tıbbi teknolojilerin fütürist gelecekleri kısa zamanda bir gerçeklik haline geleceği değerlendirilmektedir.

Proje kapsamında müşterilerin yatırım yapabileceği örnek geleceğe yönelik geliştirilmesi planlanan fikirlere şunları örnek gösterebiliriz:

  • Organı (verici veya yapay) değiştirerek insan yaşamının uzatılması fikri.

  • Kriyoprezervasyon veya anabiosis yoluyla insan yaşamının uzatılması ve korunması hayali

  • İnsan bilincinin, beyin kimyasının korunmasıyla diğer substratlara aktarılması; bilgi işlem platformlarında farkındalık taraması ve simülasyonu.

Öncelikli araştırma alanlarını da şu şekilde örneklendirebiliriz:

  • Kök hücre ile ilgili tıbbi araştırma

  • Transplantasyon alanında tıbbi araştırma

  • Genetik alanında araştırma

  • İnsan beyin araştırmaları ve daha fazlası.

Bu sistem, yukarıda ifade edilen bilimsel araştırmalara herkesin tokenlerin satışı yoluyla katılmasına fırsat tanıyacaktır. Platformun sunacağı imkanlardan da ET token sahipleri faydalanabilecektir.

ICO ve Token Bilgileri:

Projenin tokenı Ethereum ERC 20 ve EOS.IO standardındaki ET Tokenıdır. Projenin ön satışları 30 Mayıs 2018 tarihinde sona erdi. ICO satışları ise 1 Haziran – 1 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilmektedir. Token Satışlarında hedeflenen Soft Cap hedefi 7 Milyon ABD Doları; Hard Cap hedefi ise 25 milyon ABD Dolarıdır.

Toplam 1 milyar 750 milyon ET tokenı satışa çıkarılmıştır. ICO satışlarında fiyat 0.014 – 0,018 – 0,021 ABD Doları arasında olacaktır. 10 Ethereum dan fazla token satın alanlara da % 5 bonus imkanı sunulmaktadır. Mevcut token satışlarını incelediğimizde 6 milyon doların üzerinde token satışı yapıldığı ve Soft Cap hedefinin gerçekleştirilmesine az bir miktarın kaldığını görüyoruz.

ICO token satışlarına katılmak için https://eternaltrusts.com/whitelist/create linkini kullanabilirsiniz.

Proje Ekibi

Projenin CEO’su KIRILL SILVESTROV isimli bir girişimcidir. Kendisi 15 yıldan fazladır yatırım işiyle uğraşmaktadır. Daha önce Alfa-Bank’ın Başkan Yardımcılığı, TKB Capital’ın Moskova Bölgesi Satış Müdürlüğünü de yapmıştır. Kendisinin projeye ilişkin açıklamalarına dair aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Ayrıca projenin diğer üyeleri arasında blockchain, akıllı sözleşmeler, yatırım, finans, analiz, biyoloji, hukuk gibi alanlarda tecrübeli uzmanlar yer almaktadır.

Screenshot_8.jpg

Ayrıntılı Bilgi İçin Aşağıdaki Linkleri İnceleyebilirsiniz:
• İnternet Sitesi: http://eternaltrusts.io/en
• Whitepaper: https://s3.eu-central-1.amazonaws.com/cdn.batyukovstudio.com/projects/
• Facebook: https://www.facebook.com/EternalTrusts/
• Twitter: https://twitter.com/TrustsEternal?lang=en
• Telegram: https://t.me/eternaltrusts
• Linkedin: https://www.linkedin.com/company/eternal-trusts/
• Github: https://github.com/eternaltrusts
• Medium: https://medium.com/@TrustsEternal
• ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3130908
• Bounty Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3137885

Author:
BTT Username: techno99
BTT URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2034249
MEW: 0x68AAb7e8AD08ebfB91bB44f66Ec38fDe9602c2cB

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.03
JST 0.027
BTC 19107.14
ETH 594.03
SBD 3.28