Pokerone

in #esteem3 years ago

Tisíce študentov angličtiny sa nedávno inšpirovali na strediskách Wall Street English v Ázii prostredníctvom série motivujúcich prejavov a interaktívnych workshopov od americkej herečky Nicole Maxali, ktorá hrala hlavnú úlohu v televíznych seriáloch 80 epizód, ktoré tvoria kurz WSE.

Nicole sa podelila o svoje rady o to, že zostala motivovaná a dosiahla svoje ciele na viac ako 20 zaujímavých udalostiach v 11 školách WSE v 3 krajinách v marci 2018. Nicole bola prekvapená recepciou od svojich fanúšikov v WSE Južná Kórea, Hong Kong a China.Nicole povedal: "Stillspinningandrecuperatingfrommy3weekAsiatour Tam, kde som navštívil tri krajiny, päť miest a stretol sa s tisíckou mojich ázijských fanúšikov.A moje videá naživo boli v Číne sledované viac ako 100 000 fanúšikmi.To bolo víchrica cesty ... "

image

Príkladom jedného z týchto fanúšikov je študent WSE Samuel Yan, ktorý povedal: "Nicole podiel nás naozaj inšpiruje. Urobte si čas na počúvanie vášho hlbokého hlasu. Nasledujte svoje srdce, aby ste išli na svoje sny bez ohľadu na to, či existujú pochybnosti, obavy, výzvy, prekážok. "

Nicole je charakter Khae je jedným z hlavných postáv v televíznej sérii, ktorá pomáha študentom WSE učiť sa angličtinu v priebehu 20 úrovní od začiatočníkov až po pokročilých. Študenti sledujú jej cestu objavovania, keď sleduje svoje sny v New Yorku.

Medzi udalosti v centrách WSE patrila Nicoleová motivačná reč o tom, ako prekonala ťažké situácie v jej živote, aby mohla pokračovať v presadzovaní. To môže súvisieť s výučbou angličtiny a podporných študentov z tímu v anglickom centre Wall Street. v New Yorku.

Nicole dokonca išla navštíviť niektoré pamiatky v mestách, ktoré navštívila, vrátane Busan, Seoul, Hong Kong Flower Show a The Peak, Bund v Šanghaji, Zakázané mesto a dokonca aj Veľká čínsky múr!

Video prehrávač

00:00

00:00

Posledné slovo ponecháme na Nicole (alebo Khae)!

"Vďaka všetkým, ktorí urobili toto turné v Ázii možné ... Som požehnaný, že som dosť úspešnú kariéru, a ešte viac vďačný, že sa dostanem do sveta ako mojej práce. To všetko by nebolo možné bez @wallstreetenglish_global @ wsehk @ wsekorea a samozrejme WSE Čína (wse.com.cn) "

Pozrite sa na niečo viac z cesty Nicole a zábavné udalosti v centrách WSE na tomto príspevku na Facebooku a hashtag Instagram:

Sort:  
UpvoteBank
Your upvote bank
__2.jpgThis post have been upvoted by the @UpvoteBank service. Want to know more and receive "free" upvotes click here