Hi coffee

in #esteem6 years ago

Tuhanded inglise keele õppijad inspireerisid hiljuti Wall Streeti inglise keskusi Aasias mitmete motiveerivate kõnede ja interaktiivsete töötubade kaudu Nicole Maxali, Ameerika näitlejalt, kes mängis juhtrolli 80 episoodi TV-sarjas, mis moodustab WSE kursuse.

Nicole jagas oma nõuannet, et motiveerida ja saavutada oma eesmärke üle 20 põneva sündmuse 11 WSE koolis kolmes riigis 2018. aasta märtsis. Nicole oli üllatunud WSE Lõuna-Korea, Hongkongi ja Hiina WSE fännide vastuvõtuga. Nicole ütles: "Stillspinning ja mu kolmnädalast Aasia tuurist taastumine, kus ma pean külastama kolme riiki, viit linnu ja kohtuma üle tuhande oma Aasia fännide. Ja minu live-stream videoid on vaadanud üle 100 000 fännid Hiinas. See oli äikest tuju ... "

image

Nende fännide näide on WSE õpilane Samuel Yan, kes ütles, et "Nicole'i ​​osa tõesti inspireerib meid. Pöörake aega oma sügava hääle kuulamiseks. Järgige oma südant oma unistuste jaoks, hoolimata sellest, kas on kahtlusi, hirmud, väljakutsed, takistused. "

Nicole iseloomujoon Khae on üks peamisi tore seriaale, mis aitab WSE-i tudengitel inglise keelt õppida 20 taseme algusest kuni algajateni. Õpilased järgivad tema avastusteed, kui ta uuris oma unistusi New Yorgis.

WSE keskustes toimunud ürituste hulgas oli Nicole, kes andis motiveeriva kõne selle kohta, kuidas ta on oma elus raske olukordi ületanud, et hoida seda edasi. See võib olla seotud inglise keele õppimisega ja toetuse saamine meeskonnast Wall Street'i inglise keskuses. Nicolealsoran tegutsev klass, kes jagab New Yorki näitlejana ja produtsendina oma tippteadmisi.

Nicole läks isegi külastama mõnda vaatamisväärsusi linnades, kus ta külastas, sealhulgas Busani, Seouli, Hongkongi lillede ja The Peak'i, Shanghai Bundi, Keelatud linna ja isegi Hiina suurte müüride!

Video mängija

00:00

00:00

Jätame viimase sõna Nicole'ile (või Khaei)!

"Tänu kõigile, kes tegid selle Aasia tuure võimalikuks ... Ma olen õnnistatud, et siiani on selline edukas karjäär ja veelgi tänulikum, et ma reisin kogu maailmas oma töökohana. See poleks kõik võimalikud ilma @ wallstreetenglish_global @ wsehk @ wsekorea ja muidugi WSE Hiina (wse.com.cn) "

Tutvuge Nicole'i ​​reisi ja WSE keskustes lõbusate sündmustega sellel Facebooki postitusel ja Instagram hashtagil:

Coin Marketplace

STEEM 0.27
TRX 0.12
JST 0.032
BTC 66445.93
ETH 3080.27
USDT 1.00
SBD 3.69