Ptkisherevote

in #esteem6 years ago (edited)

5 veidi, kā mācīties jaunu valodu var palīdzēt jūsu karjeras perspektīvas

Komunikācija ir patiess pasaules valūta. Tas ir tas, kas globalizācijas riteņus notur daudzos mūsu savstarpēji savienotajā pasaulē.

Jaunas valodas apgūšana (burtiski) paver pilnīgi jaunu iespēju pasauli gan sociāli, gan kultūras ziņā.

Bet ko par savu karjeru - vai jaunās valodas apgūšana var kļūt par panākumu katalizatoru un dot jums priekšrocības salīdzinājumā ar konkurenci?

Atbilde ir skaļš "jā".

Šeit ir 5 fantastiski iemesli, kāpēc mācīties jaunu valodu var uzlabot jūsu karjeras izredzes:
image
Atklāj jaunas iespējas

sākot no pārdošanas un mārketinga uz tūrismu, no banku sistēmas līdz likumam un no valdības darba uz mācīšanu. Praktiski palielinās tulku un tulkotāju skaits, un jūs varat iegūt sev augstāko izglītību, ja jūsu valodas mācās.

Padariet vairāk naudas

Saskaņā ar London Londonas darbā pieņemšanas aģentūras Euro London veikto pētījumu, runājot par svešvalodu, jūs varat palielināt savu peļņas spēku pat par 15%. Jo vairāk valodu jūs runājat un jo labāk jūs tos runājat, jo lielāka ir iespēja saņemt augstāku algu .

Uzlabojiet savu darbinieku izredzes

Lielbritānijas Tirdzniecības kamera nesen ziņoja, ka 60% uzņēmumu, kas vēlas veikt uzņēmējdarbību ārzemēs, tiek kavēti valodu barjeru dēļ. Ja jūs esat viens no šiem papildu valodas prasmes, jūs varat paaugstināties virs iepakojuma.

Esi labāks darbinieks

Mācīšanās citā valodā parāda citu cilvēku kultūru interesi, atklātu prātu un garīgo disciplīnu - visas vērtīgās prasmes, ko meklējuši darba devēji, it īpaši tie, kuriem ir aizjūras intereses. Ja jūs sākat apgūt citas valodas vārdus un gramatiku, jūs arī varat uzzināt, ka mums ir "daļa no savstarpēji savienotas pasaules. Daudzi darba devēji aktīvi meklē cilvēkus, kuri ir kultūras ziņā jutīgi. Daudzi arī uzskata, ka šīs prasmes palīdz jums ar savu mijiedarbību, pat ja runā angliski.

Pieejam ātrāk

Šajā dienā un vecumā viss, kas jums piešķir konkurences priekšrocības, palīdzēs uzlabot jūsu izredzes. Skaidri ir tas, ka svešvalodas atdala kandidātus, kas konkurē vienā un tajā pašā vietā, it īpaši, ja jūsu biznesam ir aizjūras intereses. Pierādāmā pieredze, kā izprast citu kultūru, lai saprastu, kāda cita kultūra ir jāizmanto, lai izklaidētu vai sazinātos ar ārzemniekiem kā daļa no jūsu darba. Pat citu valodu pamatteksts var atvērt durvis jums. Bet jo labāk jūs tos runājat, jo labāk jūsu karjeras iespējas. Protams, tas var novest pie paaugstinātas atbildības un ar to, ka ir lielākas iespējas saņemt labumus.

Lex Baker, franšīze WSE franšīzes vadības un attīstības direktors ir strādājis WSE jau vairāk nekā divus gadu desmitus, un no pirmās puses ir redzējis, ka angļu valodas mācīšanās var ietekmēt cilvēku dzīvi. Tagad tā koncentrējas uz to, ka WSE koncepcija tiek ieviesta jaunā tirgū, izveidojot un pārbaudot franšīzes modeli .Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par to, kā jūs varētu uzskatīt par globālu franšīzes iespēju, sazinieties ar Lex Baker,

Sort:  

World of Photography
>Visit the website<

You have earned 5.15 XP for sharing your photo!

Daily Stats
Daily photos: 1/2
Daily comments: 0/5
Multiplier: 1.03
Server time: 17:09:14
Account Level: 0
Total XP: 61.30/100.00
Total Photos: 12
Total comments: 0
Total contest wins: 0
When you reach level 1 you will start receiving up to two daily upvotes

Follow: @photocontests
Join the Discord channel: click!
Play and win SBD: @fairlotto
Daily Steem Statistics: @dailysteemreport
Learn how to program Steem-Python applications: @steempytutorials
Developed and sponsored by: @juliank

Coin Marketplace

STEEM 0.30
TRX 0.14
JST 0.039
BTC 62617.79
ETH 3464.37
USDT 1.00
SBD 4.85