Persia

in #esteem6 years ago

5 sposobów, w których nauka nowego języka może pomóc w perspektywie kariery

Komunikacja jest prawdziwą globalną walutą. To właśnie sprawia, że ​​koła globalizacji krążą w naszym coraz bardziej połączonym świecie.

Nauka nowego języka może (dosłownie) otworzyć zupełnie nowy świat możliwości, zarówno społecznie, jak i kulturowo.

Ale co z twoją karierą - czy nauka nowego języka może być katalizatorem sukcesu i daje przewagę nad konkurencją?

Odpowiedź brzmi "tak".

Oto 5 fantastycznych powodów, dla których nauka nowego języka może zwiększyć twoje szanse zawodowe:

Odkryj nowe możliwości

od sprzedaży i marketingu, przez turystykę, od bankowości po prawo, od pracy rządowej po nauczanie. Odtąd tłumaczy ustnych i pisemnych rośnie liczba osób, które mogą opanować twoje umiejętności językowe.

Zarabiać więcej pieniędzy
image
Według badań przeprowadzonych przez londyńską agencję rekrutacyjną Euro London, mówienie w języku obcym może zwiększyć twoją siłę zarobową aż o 15%. Im więcej języków mówisz i im lepiej je wymawiasz, tym bardziej prawdopodobne jest, że otrzymasz wyższe wynagrodzenie. .

Popraw swoje szanse na zatrudnienie

Brytyjska Izba Handlowa poinformowała niedawno, że 60% firm, które chcą prowadzić działalność za granicą, jest powstrzymywanych z powodu barier językowych. Jeśli jesteś tym, który posiada dodatkowe umiejętności językowe, możesz wznieść się ponad pakiet.

Bądź lepszym pracownikiem

Nauka innego języka demonstruje ciekawość dla innych kultur, otwarty umysł i dyscyplinę umysłową - wszystkie cenne umiejętności, które są poszukiwane przez pracodawców, szczególnie tych z zagranicznymi zainteresowaniami. Kiedy zaczniesz uczyć się słów i gramatyki innego języka, będziesz musiał wiedzieć, co to jest. jest częścią połączonego świata. Wielu pracodawców aktywnie poszukuje osób, które są wrażliwe kulturowo. Wiele osób wierzy również, że umiejętności te pomagają ci we własnych interakcjach, nawet jeśli mówisz po angielsku.

Szybciej do przodu

W dzisiejszych czasach wszystko, co zapewnia przewagę nad konkurencją, pomoże ci poprawić perspektywy. Często zdarza się, że języki obce oddzielają kandydatów rywalizujących o to samo miejsce - zwłaszcza, jeśli Twoja firma ma zagraniczne interesy. Zdolne do zrozumienia, jak rozumieć inną kulturę, pomagaszomówićwymagaćzalecenia z innymi pracownikamizaleceniemzabawy .Jeżeli podstawowa znajomość innych języków może otworzyć dla ciebie drzwi. Ale im lepiej je znasz, tym lepsze perspektywy rozwoju kariery. Często może to doprowadzić do zwiększenia odpowiedzialności i przynosząc lepsze perspektywy i lepsze pieniądze.

Lex Baker, Franczyza Dyrektor zarządzający ds. Franchisingu i rozwoju na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, od ponad dwudziestu lat pracuje na GPW i przekonał się, jaki wpływ może mieć uczenie się języka angielskiego na życie ludzi. Obecnie koncentruje się na przeniesieniu koncepcji GPW na nowy rynek poprzez ustanowiony i sprawdzony .Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz zostać uznany za globalną okazję franczyzy, skontaktuj się z Lex Baker,

Sort:  

World of Photography
>Visit the website<

You have earned 5.20 XP for sharing your photo!

Daily Stats
Daily photos: 1/2
Daily comments: 0/5
Multiplier: 1.04
Server time: 18:44:46
Account Level: 0
Total XP: 66.50/100.00
Total Photos: 13
Total comments: 0
Total contest wins: 0
When you reach level 1 you will start receiving up to two daily upvotes

Follow: @photocontests
Join the Discord channel: click!
Play and win SBD: @fairlotto
Daily Steem Statistics: @dailysteemreport
Learn how to program Steem-Python applications: @steempytutorials
Developed and sponsored by: @juliank

Coin Marketplace

STEEM 0.29
TRX 0.14
JST 0.038
BTC 61703.24
ETH 3402.32
USDT 1.00
SBD 4.71