Koma

in #esteem6 years ago

Нещодавно на англійських центрах Уолл-стріт в Азії тисячі студентів вивчали англійську мову за допомогою серії мотиваційних виступів та інтерактивних семінарів від Ніколя Максалі, американського актора, який відіграв провідну роль у серії 80 серій епізодів, що складають курс WSE.

Ніколь поділилася своєю порадою, щоб залишатись мотивованою і досягти своїх цілей у понад 20 захоплюючих подій у 11 школах WSE з 3 країн у березні 2018 року. Ніколь була вражена прийом від її шанувальників у ВООЗ Південної Кореї, Гонконгу та Китаї. Ніколь сказав: "Натхнення та відновлення від мого 3 тижня" Де я повинен був відвідати три країни, п'ять міст і зустріти більше тисячі моїх азіатських шанувальників. А мої трансляції в прямому ефірі переглядали понад 100 тисяч шанувальників у Китаї. Це був вихор подорожі ... "

Прикладом одного з цих шанувальників є студентка WSE Семюел Ян, який сказав, що "частка Ніколя насправді нас надихає". Поставте час послухати свій глибокий голос. Дотримуйтесь вашого серця, щоб піти за своїми мріями, незалежно від того, чи є сумніви, страхи, виклики, перешкоди ".
image

Характер Ніколь Хей - один із головних персонажів серіалу, який допомагає студентам WSE вивчати англійську мову протягом 20 рівнів від початківців до вищих. Студенти продовжують свою подорож відкриття, коли вона переслідує свої мрії в Нью-Йорку.

Події в центрах WSE включали Ніколь, що наводить мотиваційну промову про те, як вона подолає складні ситуації у своєму житті, щоб продовжувати рухатись вперед. Це може бути пов'язано з вивченням англійської мови та підтримкою навчаються у команді в англійському центрі Уолл-стріт. Ніколи або вчителі, що займаються класом, можуть брати участь у роботі з новими та новими розробниками Йорк

Ніколь навіть вирушив відвідати деякі визначні пам'ятки в містах, в якій вона відвідала, включаючи Пусан, Сеул, Гонконгський квітковий шоу та The Peak, Бунд в Шанхаї, Заборонене місто і навіть Велика китайська стіна!

Відеопрогравач

00:00

00:00

Ми залишимо останнє слово Ніколь (або Хай)!

"Спасибі всім, хто зробив цю азіатську екскурсію можливою ... Я благословен, що до такої успішної кар'єри на сьогоднішній день і навіть більш вдячний, що я маю подорожувати світом, як мою роботу. Це не буде можливим без @ wallstreetenglish_global @wsehk @ wsekorea і, звичайно, WSE China (wse.com.cn) "

Ознайомтеся ще з поїздкою Ніколя та веселими подіями в центрах WSE на цій публікації в Facebook та гаджетах Instagram:

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.14
JST 0.033
BTC 50602.14
ETH 2908.65
USDT 1.00
SBD 4.23