Tinmal

in #esteem4 years ago (edited)

5 viisi, kuidas uue keele õppimine aitab teie karjäärivõimalusi aidata

Teatis on tõeline ülemaailmne valuuta. See on asi, mis hoiab üleilmastumise rattad meie üha enam omavahel seotud maailmas.

Uue keele õppimine võib (sõna otseses mõttes) avada täiesti uue võimaluste maailma nii ühiskondlikult kui ka kultuuriliselt.

Aga mis on teie karjääriga - kas uue keele õppimine võib olla edu katalüsaator ja annab teile konkurentsi eelise?

Vastus on kõlav "jah".

Siin on viis fantastilist põhjust, miks uue keele õppimine võib oma karjäärivõimalusi parandada:

Avastage uued võimalused

Keeleoskus on suurepärased asjad - eriti kui neid on võimalik kasutada puhkuse ajal või välismaal reisides. Kuid nad avavad ka täiesti uue võimaluse maailma, kui globaliseerumine jätkub. Olenemata teie karjääri püüdlustest võib keele õppimine edasi lükata Teil on tohutu eelis konkurentsi kõigis valdkondades, alates müügist ja turustamisest turismini, pangandusest seadusest ja valitsuse tööst kuni õpetamiseni. Praegu on tõusuteel tõlkide ja tõlkijate jaoks tõusuteel ja võite end endale jõuda, kui teie keeleoskus on tugev.
image
Tee rohkem raha

Londonis asuva värbamisagentuuri Euro London uuringute kohaselt võib võõrkeele oskus suurendada oma teenimisvõimet nii palju kui 15% võrra. Mida rohkem räägitakse ja mida paremini räägite, seda tõenäolisem on kõrgemate palkade saamine soovi.

Parandage oma töölevõtmise väljavaateid

Briti Kaubanduskoda teatas hiljuti, et 60% ettevõtetest, kes soovivad välismaal äri teha, on keelatud keelebarjääride tõttu. Kui olete nende täiendavate keeleoskustega üksteist, võite pakist kõrgemale tõusta.

Ole parem töötaja

Teise keele õppimine näitab uudishimu teiste kultuuride jaoks, avatud meelt ja vaimset distsipliini - kõiki väärtuslikke oskusi, mida otsivad tööandjad, eriti need, kellel on ülemere huvid. Kui hakkate õppima sõnu ja teise keele grammatikat, siis võite ka alustada et mõista, et oleme osa omavahel ühendatud maailmast. Paljud tööandjad otsivad aktiivselt inimesi, kes on kultuuriliselt tundlikud. Paljud usuvad ka, et need oskused aitavad teil endaga suhtlemisel isegi inglise keelt kõneleda.

Hankige kiiremini

Sellel päeval ja kõikvõimalik, mis annab teile konkurentsieelise, aitab parandada oma väljavaateid. Vähem on võõrkeeled asjad, mis eraldavad kandidaate, kes konkureerivad samal kohapeal, eriti kui teie ettevõttel on ülemere huvid. Tunnetav kogemus mõne teise kultuurirühma mõistmisel kui peate oma töö osana reisima välismaale või suhelda välismaalastega. Isegi teiste keelte põhiosaline võib sulle uksi avada. Parem siis, kui räe neid, seda parem on oma karjäärivõimalused.Täpselt võib see kaasa tuua suurema vastutuse ja sellega kaasnevad paremad väljavaated ja paremad palgad.

Lex Baker, Frantsiis WSE Frantsiisijuhtimis- ja arendusjuht, on WSEi töötanud juba üle kahe aastakümne ning on ennekõike mõelnud inglise keele õppimise mõjule inimeste elule. Praegu keskendub ta WSE kontseptsiooni viimisele uuele turustruktuurile nende loodud ja tõestatud frantsiisimudel. Kui soovite rohkem teada saada, kuidas võiksite kaaluda globaalse frantsiisivõtmise võimalust, võtke ühendust Lex Bakeriga,

Sort:  

World of Photography
>Visit the website<

You have earned 5.40 XP for sharing your photo!

Daily Stats
Daily photos: 1/2
Daily comments: 0/5
Multiplier: 1.08
Server time: 15:19:44
Account Level: 0
Total XP: 62.60/100.00
Total Photos: 12
Total comments: 0
Total contest wins: 0
When you reach level 1 you will start receiving up to two daily upvotes

Follow: @photocontests
Join the Discord channel: click!
Play and win SBD: @fairlotto
Daily Steem Statistics: @dailysteemreport
Learn how to program Steem-Python applications: @steempytutorials
Developed and sponsored by: @juliank

Wonderful post ..thanks for sharing...Best of luck friend ✫

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.06
JST 0.025
BTC 19099.82
ETH 1310.59
USDT 1.00
SBD 2.45