Lifeisbest

in #esteem6 years ago

5 způsoby, jak učit nový jazyk může pomoci vašim kariérním vyhlídkám

Komunikace je skutečnou globální měnou. Je to věc, která drží kola globalizace v pohybu ve stále více propojeném světě.

Učení nového jazyka může (doslova) otevřít zcela nový příležitost, a to jak společensky, tak i kulturně.

Ale co vaše kariéra - může učit nový jazyk být katalyzátorem úspěchu a dát vám výhodu nad konkurencí?

Odpověď je jasná "ano".

Zde je 5 fantastických důvodů, proč učení nového jazyka může zvýšit vaše kariérní vyhlídky:

Odhalte nové příležitosti

Jazykové dovednosti jsou skvělé věci, zejména když je můžete využívat na dovolené nebo při cestování do zahraničí. Ale také otevřou zcela nový příležitost, protože pokračuje v globalizaci. Ať už jsou vaše aspirace na kariéru, máte obrovskou výhodu nad konkurencí v každé oblasti od prodeje a marketingu až po cestovní ruch, od bankovnictví až po právo a od vládních prací až po výuku. Dojem pro tlumočníky a překladatele je právě teď na vzestupu a můžete se dostat na vrchol pilířů, pokud jazykové schopnosti jsou silné.

Vydělej víc peněz

Podle výzkumu z londýnské náborové agentury Euro London může mluvit cizí jazyk zvýšit výdělkovou sílu až o 15%. Čím více jazyků mluvíte a tím lépe je mluvíte, tím větší pravděpodobnost získání vyšší mzdy touha.

Zlepšete své náborové vyhlídky

Britská obchodní komora nedávno uvedla, že 60% firem, které chtějí podnikat v zahraničí, je zadrženo z důvodu jazykových bariér. Pokud jste ten, který má tyto jazykové dovednosti, můžete se dostat nad balíček.
image
Buď lepší zaměstnanec

Učení se dalšímu jazyku demonstruje zvědavost pro jiné kultury, otevřenou mysl a duševní disciplínu - všechny cenné schopnosti, které hledají zaměstnavatelé, zejména ti, kteří mají zájem o zahraniční záležitosti. Jakmile se začnete učit slova a gramatiku jiného jazyka, abychom věděli, že jsme součástí vzájemně propojeného světa. Mnozí zaměstnavatelé aktivně vyhledávají lidi, kteří jsou kulturně citliví. Mnoho lidí také věří, že tyto dovednosti vám pomohou s vaší vlastní interakcí, i když mluvíte anglicky.

Pokračujte rychleji

V dnešní době vám všechno, co vám přinese konkurenční výhodu, pomůže zlepšit vaše vyhlídky. Cizí jazyky jsou tím, co odděluje kandidáty soutěžící na stejném místě - zvláště pokud vaše podnikání má zámořské zájmy. Nedostatečná zkušenost s porozuměním jiné kultury pokud potřebujete cestovat do zahraničí nebo komunikovat s cizinci jako součást vašeho zaměstnání. Dokonce i základní znalost jiných jazyků může otevřít dveře pro vás. Ale čím lépe mluvíte, tím lépe se vyplatíte. Navíc to může vést ke zvýšené odpovědnosti a tím přicházejí lepší vyhlídky a lepší platy.

Lex Baker, ředitel pro Franchise Franchise pro Franchise a Franchise, pracuje pro WSE již více než dvě desetiletí a vidí z první ruky dopad, který může mít učení lidí na životy lidí. Nyní se zaměřuje na to, že koncept WSE přinese nový trh jejich zavedený a osvědčený franchisový model. Pokud byste se chtěli dozvědět více o tom, jak byste mohli být považováni za globální franchisovou příležitost, kontaktujte Lex Baker,

Sort:  

World of Photography
>Visit the website<

You have earned 5.40 XP for sharing your photo!

Daily Stats
Daily photos: 1/2
Daily comments: 0/5
Multiplier: 1.08
Server time: 15:13:04
Account Level: 0
Total XP: 67.95/100.00
Total Photos: 13
Total comments: 0
Total contest wins: 0
When you reach level 1 you will start receiving up to two daily upvotes

Follow: @photocontests
Join the Discord channel: click!
Play and win SBD: @fairlotto
Daily Steem Statistics: @dailysteemreport
Learn how to program Steem-Python applications: @steempytutorials
Developed and sponsored by: @juliank

Coin Marketplace

STEEM 0.28
TRX 0.11
JST 0.035
BTC 66612.07
ETH 3206.02
USDT 1.00
SBD 4.07