Komin

in #esteem6 years ago

Yeni Bir Dil Öğrenmenin 5 Yolu Kariyer Beklentilerinize Yardımcı Olabilir

İletişim gerçek küresel para birimidir. Küreselleşmenin çarklarını giderek birbirine bağlı dünyamızda yuvarlayan şey budur.

Yeni bir dil öğrenmek, (sosyal olarak) hem sosyal hem de kültürel olarak yepyeni bir fırsat dünyasını açabilir.

Fakat kariyeriniz ne olacak? Yeni bir dil öğrenmenin başarısı için bir katalizör olabilir ve size rekabet avantajı sağlar mı?

Cevap, yankılanan bir “evet” dir.

Yeni bir dil öğrenmenin neden kariyer olanaklarınızı geliştirebileceğinin 5 harika nedeni:

Yeni fırsatları ortaya çıkarın

satış ve pazarlamadan turizme, bankacılıktan yasalara ve hükümet çalışmalarından öğretime kadar. Tercüman ve çevirmenler için şu anda yükselişte ve dilbilgisi arestrong'unuz varsa, kendinizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Daha fazla para kazan

Londra merkezli bir işe alım ajansı olan Euro London'dan yapılan bir araştırmaya göre, bir yabancı dili konuşmak kazancınızı% 15'e kadar artırabilir. Daha fazla dil konuştuğunuzda ve daha iyi konuştuğunuzda, daha yüksek ücretler alırsınız. .

İşe alım beklentilerinizi geliştirin

İngiliz Ticaret Odası geçtiğimiz günlerde, yurtdışında iş yapmak isteyen şirketlerin% 60'ının dil engelleri nedeniyle geri döndüğünü bildirdi. Bu ekstra dil becerilerine sahipseniz, paketin üzerinde yükselebilirsiniz.
image
Daha iyi bir çalışan olun

Başka bir dil öğrenmek, diğer kültürler için bir merak, açık bir zihin ve zihinsel bir disiplini gösterir - özellikle denizaşırı çıkarları olan işverenler tarafından aranan tüm değerli beceriler. Başka bir dilin sözlerini ve gramerini öğrenmeye başladığınızda, birbirine bağlı bir dünyanın parçası. Birçok işveren, kültürel olarak hassas olan insanları aktif olarak arıyorlar. Ayrıca, bu becerilerin, İngilizce konuşurken bile, kendi etkileşimlerinizde size yardımcı olacağına inanıyorlar.

Daha hızlı ilerleyin

Bu gün ve yaşta, size rekabet avantajı sağlayacak herhangi bir şey, beklentilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.Çoğu zaman, yabancı dil, aynı iş için yarışan adayları ayıran bir şeydir - özellikle de işiniz denizaşırı çıkarlara sahipse, başka bir kültürel anlayışa sahip olmayı deneyimlemeyi deneyimleyebilirsiniz. .Diğer dillerin temel kavraması sizin için kapı açabilir.Ama onları daha iyi konuşursanız, kariyer beklentileriniz o kadar iyidir.Çoğu zaman, bu, kombine edici beklentiler ve daha iyi ücretlerle birlikte sorumlu sorumluluklara yol açabilir.

Franchise WSE'nin Franchise Yönetim ve Geliştirme Direktörü Lex Baker, WSE için yirmi yıldan beri çalışmaktadır ve İngilizcenin insanların hayatları üzerinde sahip olabileceği etkiyi ilk elden görmüştür. Şimdi WSE konseptini yeni pazarlara yönelik olarak hazırlamıştır ve provenfranchisemodel'e odaklanmıştır. Küresel bir franchise fırsatı için nasıl dikkate alınabileceğini öğrenmek isterseniz, Lex Baker ile iletişime geçin.

Coin Marketplace

STEEM 0.31
TRX 0.11
JST 0.034
BTC 64060.81
ETH 3129.62
USDT 1.00
SBD 4.17