You are viewing a single comment's thread from:

RE: Wzrost płac, a cena chleba

in #engrave7 years ago

To wytłumacz mi czemu tylu Polaków, wyjechało do krajów gdzie zarabia się 4000 euro nie 4000 zł?

Zrozum niskie płace to jedynie ukrywanie bezrobocia i dotowanie nieefektywnej gospodarki. Tylko dotuje się ją z kieszeni pracowników i podatników.

Sort:  

Beczka śmiechu. Najlepiej ustawą zwiększyć zarobki, tak żeby to zachód przyjeżdżał do nas pracować ;D
Wtedy my będziemy w południe kończyć skrzynkę Harnasia ;)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59951.46
ETH 1580.22
USDT 1.00
SBD 0.42