MySteemUp - Coś bez czego ciężko na steemit...

in eng •  11 months ago 

Już wcześniej pojawiał się u mnie wpis o tej cudownej stronie...Jeszcze nie wiesz co to? Żałuj ;) Jeśli zależy Ci na szybkim rozwoju swojego steembloga musisz zacząć używać MySteemUp.

https://mysteemup.club?r=smulu

tips1.jpg

stats.jpg

ex1.jpg

mysteemup (1).jpg

Wiem że jest wszystko po angielsku ale wiem że zrozumiecie jak to działa. A nawet jeśli nie to pytać śmiało w komentarzu ;) Chętnie opowiem więcej o tym cudeńku

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

O ludzie, pół roku tu jestem i o tym nie wiedziałem, pewnie dlatego mój blog jest niedorozwinięty (albo ja, lol). Nawet nie chce mi się pisać dlaczego ta strona jest bez sensu, ale ok. Kto z niej skorzysta? ludzie co nie ogarniają o co chodzi w Steem i nie mają praktycznie mocy, jedynie to co z delegacji. Kogo do siebie zrazisz? Wszystkich innych. Gdzie jak gdzie ale na polish mamy kuratorstwo na bardzo dobrym poziomie i każdy wartościowy wpis raczej nie przechodzi bez nagrody. Oczywiście dotyczy to tagów tematycznych, bo wiadomo, że na #polish można już w zasadzie wszystko. Nie mniej w steem nie liczy się liczba głosów tylko ich moc. dlatego wchodzenie w takie układy jest stratą czasu, energii i reputacji. Nikt z sensowną mocą nie pójdzie na coś takiego, bo równie dobrze mógłby wpakować kase w bota. Może twórcy tego cuda coś wrzucą ale to tyle. Nie zdziwiłbym się natomiast gdyby poleciały flagi za używanie tego.

Zgodzę się z Tobą że nikt z ,,wyższych sfer nie poleci na to" Ale dla żółtodziobów to świetny sposób na dotarcie do większego grona osób. Póki co korzysta z tego ponad 700 osób i nikt nie narzeka. Póki co nie ma za to flag ani ostrzeżeń więc dlaczego by nie korzystać skoro jest? A co do botów...są jeszcze gorsze niż to...i co za nie flagi nie będzie?

Ale co z tego, że dotrze do większej ilości osób jak nikt tego nie przeczyta i się nie zainteresuje? To są puste głosy, równie dobrze można zrobić sobie farmę kont i wyjdzie na to samo. Puste głosy bez mocy od randomowych osób które zamiast rozwijać się w swoich społecznościach - marnuja vp na posty których nigdy nie przeczytają. Kiedys wystarczyło, że coś napisałem i miałem 60 nowych obserwujących, ktos zrobił sobie farmę i obserwował każdego, i co? I nic. No ale jak chcesz przyjąć taką strategię to proszę bardzo z tym, że jest to droga na skraj przepaści i nic na tym nie zyskasz.

Ale co ci to właściwie daje? Bezwartościowe upvote'y, które nie dodają ci nic do wypłaty, a czytelników też zabardzo nie przyusparza bo (z tego co rozumiem) proces głosowania jest automatyczny i nikt tych wpisów nie czyta. Serio, nie rozumiem jaka jest korzyść z korzystania z tej strony.

  ·  11 months ago (edited)

Nie każdy daje poprostu upvote i leci dalej...ja naprzykład daję upvote tylko postom które mnie zainteresują i gwarantuje że są również inni którzy korzystają ze strony bardziej jako reklamy...na zasadzie a może akurat komuś się mój post spodoba i da upvote... Dwie opcje...albo będzie to pusty vote albo osoba która wróci przeczytać kolejny wpis. Tak czy siak nic do stracenia . Nie każdy daje tutaj upvote żeby poprostu dać...nie tak według mnie ma działać ta strona ;)

Pomijając już wszytko, to jak przeglądam Twój profil, to widzę, że piszesz sporo ale nie upvotuje tego prawie nikt. Parę rad na początek:

Czytaj Tygodnik Kuratorski - Tam są najlepsze posty z danego tygodnia. Zobacz na jakie tematy są napisane, ile zarabiają, jak są sformatowane, jakie tagi itp. @kurator-polski

Pisz unikalne treści gdzie nie kopiujesz żywcem z innych źródeł, tylko czytasz je, porównujesz i piszesz własnymi słowami - ta umiejętność przyda Ci się wszędzie (pamiętaj też o licencjach obrazów i dobrym oznaczaniu, najlepiej korzystać z pixabay.)

Komentuj, komentuj i jeszcze raz komentuj. Jesteś nowy więc musisz się wgryźć w społeczność. Idź do kogoś innego, napisz mu komentarz pod postem, nawiąż dyskusję, cokolwiek.