Elrond, Yeni Bir Çağ

in #elrond5 years ago (edited)

Kısa bir süre önce piyasaya girmesine rağmen adından sıkça bahsettiren bir coinden bahsedeceğim; Elrond

Elrond, öncelikle Binance borsasında yaptığı son derece başarılı IEO süreciyle dikkatleri üzerine çekti. Coini ieo sürecinde almayı başaranlar yüzde 3000 gibi piyasanın şu anki dinamiklerinde olağanüstü bir kar elde etmeyi başardılar.

Peki nedir bu Elrond?
Elrond, dijital mülkiyet, veri gizliliği, durdurulamaz sansüre dayanıklı uygulamalar, yeni dijital ekonomiler ve yönetişim modelleri aracılığıyla daha yüksek düzeyde bir sosyal ölçeklenebilirliği güçlendiren, çekirdek internet altyapısındaki bu büyük değişimin ön saflarında yer almaktadır. Elrond, merkezi olmayan bir yapı ile ölçeklenebilir, verimli ve emniyetli bir şekilde 1000 kat daha fazla iyileştirme sağlamak üzere hayata geçirilmiştir.

Üstelik Elrond bütün bunları en düşük donanımlı bilgisayarlarda bile yapmamıza olanak veriyor, böylece belkide yeni bir bilgi çağının kapılarını aralamak için bir fırsat sunuyor.

Minimum enerji ve hesaplama gereksinimleri.
Elrond, yoğun PoW konsensüs algoritmalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve yeni ve daha sağlam bir Güvenli Stake Kanıtları konsensüsü önermekte, shard içi iletişimi geliştirmekte ve blok zinciri durumunu en gerekli hale getirmektedir.

Blok zincirleme için en uygun yaklaşım, her üç paylaşım tipinden (ağ / iletişim, işlem / işleme, durum / depolama) avantajları göz önünde bulundurmak gerekir. Elrond'un ölçeklenebilirlik ve “Verimlilik Durumunu Artırma” olarak adlandırılan artan verim yaklaşımı, üç paylaşma türünü de, parçalar içinde iletişimi artıracak, paralel işleme yoluyla performansı artıracak, depolamayı azaltacak ve neredeyse doğrusal olarak ölçeklenecek bir çözümde birleştiriyor.

Parça sayısının, mevcut kaynaklara göre (validator düğümleri) ve ağ kullanımına göre dinamik olarak değişmesine izin verilmesi, yalnızca iş hacmi üzerinde değil aynı zamanda verimlilik üzerinde de büyük bir etkiye sahiptir. Uyarlanabilir durum paylaşma mekanizması, parça sayısı hesaplandıktan sonra ikili ağaç yapısına dayanmaktadır; Bu numara hesap adreslerinin belirsiz bir şekilde parçalara eşlenmesi için kullanılır. Parçalarda işlem gönderme, gönderen ve alıcı hesap adreslerinin belirlenmiş parçalara eşleştirilmesi yoluyla da belirleyici olarak yapılır. Elrond'un bu çozumu, neredeyse doğrusal ölçeklenebilirliği, merkezileştirilmiş emsallerin verimini aşmak için omurga sağlar.

Ayrıca Elrond sürekli yaptığı kampanyalarla kullanıcı dostu bir coin olduğunu kanıtlıyor. Hali hazırda Elrond'un 4.500.000 ödüllü komünite programına katılabilirsiniz.

İlk 260 kişinin ödülü paylaşacağı bu sistemde telegram, twitter, reddit gibi platfomlarda sistemin reklamının yapılması basit görevlerle isteniyor. Ayrıca referans sistemide bu programa dahil edilmiş durumda. Kampanyaya benim referansımla katılmak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

Elrond Community Ödül Programına katılmak için

https://community.elrond.com/referral/mCiqF63O8XHUm3N/

Proje ile ilgili daha fazla detay için resmi web adresi:

https://elrond.com/

Vakit ayırıp yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Burada yazılanların hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi olmadığınıda hatırlatmakta fayda var.

Mutlu günler.

Sort:  

Geleceğe yapılabilecek güzel bir yatırım olarak düşündüğüm projelerin başında geliyor Elrond.

elrond projesi gerçekten ieo lar içerisinde dikkatleri toplamayı başardı. Dönemlik değil uzun vadeli bir proje olduğunu belli ediyor

Binancede olması zaten kalitesinin bir göstergesi. Bilgilendirme için teşekkür ederim

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.14
JST 0.034
BTC 50909.09
ETH 2916.51
USDT 1.00
SBD 4.23