Para Kazanma Rehberi Earn.com ile nasıl para kazanılır?

in #earn2 years ago

Son dönemlerde Bitcoin ile birlikte para kazanma vaadi ile pek çok farklı sistem ve web sitesi piyasada yer alırken, Earn.com bunlar arasından sıyrılmayı başaran sitelerden birisi. Denediğim ve 10 Dolara yakın ilk ödemeyi aldığım sistem üstelik pasif bir kazanç sunuyor. Sistemde genelde anketler ve Airdrop kayıtları üzerinden 1 Dolarlık görevlerin yapılması yeterli. Üstelik referans sistemi ile birlikte gelen her bir üye için 1 Dolarlık ödemeyi hesabınıza aktaran Earn.com, bu bakımdan para kazanma rehberi serisinin ilki olmayı başardı.

Earn.com Kayıt Olma Ve İlk İşlemler

Referansım ile siteye davet ettiğim kişilerin büyük bir bölümü unverified sorunu yaşıyor. Earn.com unverified sorununu çözmek için yapılması gerekenler oldukça basit. Üyelik girişi sonrasında profiliniz için istenenleri yapmanız ile birlikte profiliniz verified statüsüne geçiyor ve aynı zamanda üyeliğiniz para kazanmaya da açık hale geliyor. Referans sisteminde üyelikler aktive edilmediği takdirde herhangi referans ödemesi de yapılmıyor.

Earn.com Üyelik Nasıl Verified Statüsüne Alınır?

Sistemden üyelik alan kişilerin üyelik sonrasında yapması gereken işlemler sırasıyla şöyle;

  1. İlk görevi alın.

2)Bu bölümün ardından hep üyelik bilgilerinizin kontrol edilmesi hem de gerçek kişi olduğunuzun onaylanması adına eksiksiz bir şekilde adımları yerine getirmeniz gerekir. Sistemde task olarak yazan ilk görevi aldıktan sonra LinkedIN hesabınızı sisteme bağlamanız gerekiyor.

  1. Bir sonraki adımda ise profil fotoğrafınızı yüklemeniz isteniyor.

  2. Genel görünümünüzü değerlendirin.

  3. Eğer öğrenci ya da kurumsal bir mail adresiniz varsa burada o maili onaylatarak profil güvenilirliğinizi yükseltebilirsiniz. Eğer yoksa skip diyerek sonraki adıma geçebilirsiniz.

  4. Eğer mail bilgilerinizi girdiyseniz sizden mail üzerinden onay yapmanız gerekiyor.

  5. Onaylama başarılı bir şekilde yapıldığı takdirde next diyerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

  6. Son olarak profilinizin genel görünümüne bir kez daha bakarak işlemleri tamamlayın.

Eğer adımlar eksiksiz bir şekilde yapılırsa, üyelik unverified statüsünden verifiede geçecektir. Bundan sonraki süreçte ise maillerinizi kontrol etmeniz yeterli. Böylece gelen görevleri yaparak, sistem üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Earn.com Gerçekten Kazandırıyor Mu?
Bugüne kadar yapmış olduğum denemeler ile birlikte yaptığım para çekme işlemleri ve hesabıma geçen ödemeler 36 Doları buldu. Sisteme dahil olmakpara-kazanma-rehberi-1-earn-com-ile-nasil-para-kazanilir.jpg istiyorsanız aşağıdaki link üzerinden ilk adımdan itibaren üyeliğinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Üyelik ve sonraki süreçlerle ilgili problem yaşadığınızda bu yazının altından yorum bölümünüzü kullanarak destek alabilirsiniz.

https://earn.com/hakangocmez/referral/?a=52j8vndppky0za1z