Sort:  

Ale za pierwszym razem byś przeszedł planszę. Tak właśnie myślałem, że nie zwróciłeś na nią uwagi. :)

BTW. Ta gra trochę mi przypomina pierwszą platformówkę - "Space Panic" z 1980 roku. Miałem to wczoraj napisać, ale tytuł mi wyleciał z głowy. Tam też się rozwalało podłogę i przeciwnicy mogli do niej wpadać. Też można było ich eliminować przez zamurowywanie. Też ta gra do łatwych nie należała.

Space_Panic_feat.jpg

W to nie grałem, dzisiaj może zdążę coś nagrać bo mam tylko odcinek na dzisiaj, a na następne dni już nie.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59856.77
ETH 1554.43
USDT 1.00
SBD 0.42