You are viewing a single comment's thread from:

RE: DUŻY Z WOŁOWINĄ BEZ MIĘSA - BEKA NA TEAMSPEAK #1

in #dtube8 years ago

KLEPIE SIĘ JAK ORANGUTAN W KLATĘ! :D Zostawiam łapkę i zapraszam do siebie na kanał jeśli lubicie dziewczyny, a jeśli nie to ktoś tu jest "ciepły" :D

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60328.01
ETH 1579.98
USDT 1.00
SBD 0.42