#0 TEORIE SPISKOWE - Trzy gatunki debilizmu (antydinozaurowcy, płaszczaki i antyszczepionkowcy)

in dtube •  14 days ago


Stworzyłem ten film, ponieważ zainspirował mnie do tego troll w sekcji moich komentarzy na SafeSpaceTube, który zarzucał mi braki w wiedzy o dinozaurach, a wyjaśniony przez mojego widza postanowił skasować komentarz. Ten sam widz zaproponował dodanie antyszczepionkowców. Film "Trzy gatunki debilizmu" jest jedynie wstępem do serii o teoriach spiskowych, więc nie wszystko zostało powiedziane, skupiłem się tylko na najważniejszych dogmatach wiary płaszczaków i antyszczepionkowców. Antydinozaurowcy zajęli trochę większą część filmu, jako że jednego już wcześniej omawiałem oraz natchnął mnie wcześniej wspomniany troll, więc jestem bardziej w tym temacie.
Prześmiewcza miniaturka, przedstawiająca rekina płaszczaka (Chlamydoselachus anguinensis) na tle płaskiej Ziemi miała na celu zwabić łatwych do wkurwienia płaszczaków (jednego się udało, ale po ostrej wymianie zdań skasował komentarz).
Można powiedzieć, że ten film pobił jeden z rekordów - ponad 500 wyświetleń w tydzień na YT (wprawdzie to dla mnie tylko cyferki, ale czymś pochwalić się trzeba).

Gra: Far Cry Primal
Muzyka: Silent Partner - Fire Breather
Film autorstwa Nie dajmy się zwariować:

Użyłem też disneyowskiego "Dinozaura" cytując stronę z Wikipedii o karnotaurze.

My video is at @DTube


▶️ DTube
▶️ IPFS
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Co do tych szczepionek, to zależy jeszcze od przechowywania i dawkowania. Szczepionki dobrze przygotowane są dobre, ale uważam, że powinno się przeprowadzić zmiany w ich dystrybucji bo czasami podaje się je nawet po terminie ważności, nie są odpowiednio przechowywane w lodówce, i tak dalej, i tak dalej. Wtedy też ludzie mogą stracić na zdrowiu. Poza tym podaje się wszystkim dzieciom 12 godzin po urodzeniu takie same dawki, a organizmy są różne i nie mogą być tak samo traktowane. No i nie 12 godzin po porodzie. Nie znam drugiego takiego państwa. Np. w Niemczech się szczepi po trzech miesiącach. No i te podstawowe po pewnych zmianach mogą być, ale te dodatkowe to już placebo bo większość to woda w strzykawce sprzedawana za 50 zł żeby tylko pieniądze brać. Tutaj właściwie zależnie od omawianego punktu można się różnie rozpisać. Podsumowując: odpowiednio podane jest dobre, ale jak Polsce będą tak podawane jak teraz to raczej nie wróżę temu dobrych efektów. Np. Niemcy podają je lepiej. Można? Można.
A tak to cały film jest dobry, treściwy i daję upvote. Powodzenia w dalszej karierze na blockchainie Steem oraz platformie DTube! :)

·

Dzięki :)
Pojawi się też film o szczepionkach, ten film to tylko wstęp do całej serii :D

2:55 Albo pizda nawet w necie. ;) Sub leci.