Zarabiaj w internecie [PL] #002 - Instagram poradnik drugi!

in dtube •  last year  (edited)

Hej! To już drugi poradnik dotyczący zarabiania dzięki aplikacji jaką jest Instagram! Zarabiamy tutaj na fake/real + ogads

Dzięki temu poradnikowi nauczysz się zarabiać na promowaniu swoich konkursowych niż, affilacji oraz real contencie dzięki innym użytkowniką! Zarabianie polega na wysyłaniu prywatnych wiadomości z zachęceniem innych osób do wstawienia Twojej konkursowej grafiki. Promocje tego typu są jednymi z najbardziej zyskownych opcji zarabianie na instagramie ponieważ działasz w taki sposób że inni zarabiają za Ciebie. Zaczynajmy działać!

METODA ZAROBKU NUMER 1 - FAKE CONTENT

 1. Na samym początku tworzymy konkursowe konto, może tego nauczyć się w tym poradniku w poprzednim poradniku! Ogólnie rzecz biorąc konto ma być proste, bez zbędnych dodatkowych informacji, musi mieć link do konkursu w opisie profilu oraz kilka zdjęć oferowanego produktu.
 2. Jak konto jest stworzone szukamy osób po polskich hashtagach które mają co najmniej 500 obserwujących , wchodzimy po kolei i wysyłamy im wiadomości na temat naszego konkursu i chęci współpracy, ma to wyglądać mniej więcej tak : "Witam mam dla Ciebie ofertę, jak wstawisz naszą konkursową grafikę na swój profil z otagowaniem nas oraz opisem zachęcającym do obserwacji nas, masz o 70% większe szansę na wygranie w naszym konkursie. Grafikę po jednym dniu możesz usunąć!" w moim przypadku zdjęcie konkursowe udostępniło około 15 osób na 30 wysłanych wiadomości, w dwa dni dało mi to zysk 66zł! Czyli nie najgorzej!

METODA ZAROBKU NUMER 2 - OG ADS

 1. Zarejestruj się w serwisie jakim jest OGADS.
  Czysty link : https://ogads.com/
  Reflink : https://members.ogads.com/signup.php?r=23299

 2. Po zarejestrowaniu się zrób swój content locker w zakładce INCENTIVE TOOLS

 3. Zrób go unikatowego by każdy konkurs do niego pasował :

 4. Teraz zacznij działać! A więc na samym początku skróć wygenerowany link na swojej domenie albo próbuj na skracaczach które maskują linki, następnie zacznij szukać ludzi tak jak w metodzie pierwszej i zacznij pisać wiadomości prywatne w stylu "Witam, chcesz miec możliwość wygrania u nas? Wystarczy że wstawisz nasze konkursowe zdjęcie a w jego opisie oznaczysz nas oraz napiszesz że wystarczy zrobić kroki z opisu by mieć możliwość wygrania. To nie jest żadne oszustwo, nie potrzebujemy Twojego numeru telefonu ani nic z tych rzeczy! Pozdrawiamy". Wiadomości tego typu z podkreśleniem że nie potrzeba podawać numeru telefonu daja naprawdę większą zyskowność, cały czas coś wpada z automatu :D :

Metodę z Ogads wymyśliłem kilka dni temu a przetestowałem ją wczoraj co dało mi wynik $7.03 przez cały dzień więc sprzedaję wam świeżą bułeczkę :D

METODA ZAROBKU NUMER 3 - AFFILACJE/REAL CONTENT
W przypadku real contentu robimy wszystko w taki sam sposób tylko zmieniamy wiadomości które wysyłamy oraz wygląd profilu. Podam przykład na serwisie CashinPills :
Rejestracja : https://www.cashinpills.com
Ref : http://track.cashinpills.com/product/polec-serwis/?pid=89&uid=51495
Osobiście promowałem produkt jakim jest zielona kawa która spala Twój tłuszcz.

 1. Robisz bardzo wiarygodne konto z nazwą produktu w username oraz z opisem i wygenerowanym linkiem do strony gdzie można produkt kupić. Na koncie musi być dużo zdjęć oraz bardzo szczegółowe opisy. Nie musicie martwić się o zdjęcia ponieważ CIP udostępnia bardzo dużo kreacji reklamowych gdzie są opinie kupujących, zdjęcia produktów oraz filmiki zachęcające. Obserwujemy jak najmniej osób. Tak skonstruowany profil da nam naprawdę dużą realność.
 2. Szukamy osób po hashtagach zależnych od produktu, zazwyczaj te "#" wyglądają mniej więcej tak : #fitpolska #dbam #jestemfit itp.
 3. Piszemy do osób których udało nam się znaleźć coś w stylu : "Witam, chcemy nawiązać z Tobą współprace. Możesz promować nasz produkt który jest umieszczony na naszej stronie z opisu. Za każdą sprzedaną przez Ciebie rzecz dostajesz 10% na konto bankowe bądź w inny sposób jaki zechcesz. Osoby które kupią produkt z Twojego polecenia niech wyślą nam wiadomość prywatną a my wtedy wyślemy Ci pieniądze! Możesz promować nasz produkt w dowolny sposób, zachęcamy udostępnianie naszych zdjęć! Jak jesteś zainteresowany/a odezwij się!". Przy odpowiednim nastawieniu oraz zaangażowaniu jesteśmy w stanie zarobić tutaj najwięcej.
  Osobiście bawiłem sie ta metodą około tygodnia i udało mi się sprzedać 2 sztuki. Ja zarobiłem na tym 100zł a osoba która mi to wypromowała zarobiła 20zł, daje nam to 80zł zarobku na czysto!

Sam poradnik jest tym razem bardzo krótki ale naprawdę treściwy ze względu na to jakie można wyciągnąć z niego pieniądze! Pamiętajcie że statystyki są z mojej niszy. Nisza jaką tutaj promowałem to możliwość wygrania głośnika JBL. Możecie również jej użyć lecz czym więcej osób będzie jej używała tym szybciej ona wygaśnie!.
W razie problemów supportuje poradnik cały czas więc można śmiało pisać!
Zakupiłeś ode mnie tylko ten poradnik w cenie 20zł? możesz teraz kupić w promocyjnej cenie poprzedni też na temat Instagrama! Koszt o 5zł mniej czyli 10zł! Dziękuje za kupno!

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Czy ja dobrze rozumiem, zwyczajnie oszukujesz ludzi by zarobić 30 zł ?

To co napisałeś nazywa się "blackhat" jeżeli chcesz działać sprawiedliwie, idziesz w metodę "whitehat".

Ja działam na metodzie whitehat, ludzie dostają to co im oferuje, zero oszustw itp.